Відень очолив рейтинг найпридатніших для проживання міст Автор: lesya · Опубліковано: 02.12.2011 08:27 · Розділ: Економіка

Цими днями представники Міжнародної аналітичної компанії Mercer оприлюднили нову версію щорічного рейтингу міст, найбільш придатних для життя. Цьогорічний рейтинг очолила столиця Австрії Відень.

Складаючи рейтинг, експерти оцінювали міста за 39 критеріями, серед яких в першу чергу брали до уваги політичну ситуацію в місті, економіку, охорону здоров'я, освіту, транспорт, можливість знайти хорошу роботу та різного роду соціальні послуги. Окрім австрійської столиці, призові місця зайняли швейцарський Цюріх (на другій позиції) і новозеландський Окленд (третє місце).

На четвертій позиції опинився Мюнхен, далі розташувалися Дюссельдорф, Ванкувер, Франкфурт-на-Майні, Женева, Берн та Копенгаген. До речі, кращим містом для проживання у США визнано Сан-Франциско, яке розділило 30-е місце з Аделаїдою і Парижем. Нью-Йорку дісталося лише 47-ме місце, а Лондон знаходиться на 38-у. Найпривабливішим містом Азії визнали Сінгапур, який зайняв 25-у позицію рейтингу.

У Відні найкращі умови для проживання
У Відні найкращі умови для проживання

Афіни, столиця Греції, опинилися на одному з останніх місць рейтингу, що зумовлене насамперед непростою економічною та політичною ситуацією в країні. Не пощастило також і Норвегії: масове вбивство, вчинене в липні цього року Андерсом Брейвіком, відсунуло Осло аж на 24-е місце. Москві дісталося 163-є, а Санкт-Петербург опинився на 165-му місці рейтингу.

Зрозуміло також, що політичні та економічні проблеми країн Африки і Близького Сходу теж не додали балів містам цих регіонів. Останнім часом значно знизився рівень життя в Лівії, Єгипті, Тунісі та Ємені, тому й міста цих країн отримали завершальні позиції рейтингу. А найгіршим для проживання містом світу експерти визнали Багдад. Причина тому очевидна - політичні хвилювання та постійні терористичні акти.

Джерело: http://www.pravda.ru


Інші новини розділу

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Як навчитися економити воду?

  Як навчитися економити воду? · kseniya_www · 16.02.2017 17:58

  Високі тарифи на воду змушують українців вчитися економити. На відміну від електрики або опалення, економія води часто не передбачає будь-яких витрат. Все, що потрібно, - змінити деякі звички в побуті.


 • Ласкаво просимо в офшори

  Ласкаво просимо в офшори · Anastasia · 04.01.2017 19:56

  Українські реалії та економічне становище в державі диктують свої умови власникам компаній та підприємств. Все частіше вони звертаються «по закордонну» допомогу, щоб уникнути всеохоплюючої бюрократичної системи.


 • Чому знецінюється нафта?

  Чому знецінюється нафта? · Anastasia · 17.11.2016 14:36

  Ф’ючерси падають в ціні після появи новини з Управління енергетичної інформації США, де йдеться про нарощення запасів.


 • Скільки втрачає Україна не переробляючи електронні пристрої?

  Скільки втрачає Україна не переробляючи електронні пристрої? · Класна мацьопа · 19.10.2016 14:10

  Мобільні телефони, які вже відпрацювали своє, можуть стати додатковим джерелом заробітку. За останні десять років в Україні продали близько 63 мільйонів мобільних пристроїв.