Десять «секретних» островів для відпочинку Автор: lesya · Опубліковано: 02.12.2011 00:25 · Розділ: Цікаві факти

Нещодавно фахівці провели досить-таки своєрідне дослідження, визначивши десять місць на земній кулі, мало відомих туристам, де можна відшукати воістину райський куточок для відпочинку. В зону пошуку було включено острови від Великих озер до островів Китайського моря з розвиненою інфраструктурою для відпочинку.

Мешканцям американського середнього заходу пощастило найбільше: розташований в архіпелазі Вісконсін острів Мадлен (Madeline Island), пляжі якого красою не поступаються тропічним, є чудовим місцем для відпочинку яхтсменів, підійде воно і для спортивної риболовлі. Морські печери цього острову не залишать байдужим жодного цінителя природи, водночас він ідеально підійде і для бажаючих усамітнитися.

Увагу туристів привертає й острів Танжер, розташований на Атлантичному узбережжі. Населення острова налічує 727 осіб, зате ліцензія оператора зв'язку в місцевої телефонної компанії є. Відвідувачі острову можуть зануритися в атмосферу розміреного життя, де час нібито зупинився. Особливо припаде до душі острів любителям лову крабів та цінувальникам морської кухні. На острові знаходиться невеликий аеропорт.

На островах є чудова можливісчть відпочити
На островах є чудова можливісчть відпочити

Staniel Cay, який взагалі важко назвати островом через невеликі розміри, розташований в ланцюжку Багамських островів на відстані 250 миль від узбережжя Флориди. Населення цього острову - 80 осіб, а місце й справді дивовижне - з незрівнянної краси пляжами та бірюзовими водами океану. Відпочити тут можна в будиночках на палях над поверхнею острова.

До списку дивовижних маловідомих островів потрапили також Фернандо де Норонья (Fernando De Noronha), розташований у Західній Атлантиці, острів Малий (Isle Of Mull) - у Східній Атлантиці, острів Pulau Ubin неподалік Сінгапуру, Koh Yao Yai в Тихому океані, та, нарешті, розташований у Мікронезії Kosrae, який знаходиться неподалік західного узбережжя Франції та пов'язаний з Ла-Рошель мостом у дві милі - le de Re. А завершує список Salt Spring Island, розташований у північній частині Тихого океану.

Джерело: http://talks.su


Інші новини розділу