У "ВІА Гри" - нова солістка Автор: lesya · Опубліковано: 01.12.2011 22:19 · Розділ: Музика

Стало відомо, що порівняно недавно популярний співочий гурт "ВІА Гра" покинула красуня Надія Мейхер. Таке рішення було вимушеним, оскільки вже найближчим часом співачка повинна знову стати матір’ю. Та, ясна річ, на цьому історія колективу не завершується, отож на зміну чарівній Мейхер прийшла не менш чарівна Санта Дімопулос, яка, окрім своїх вокальних даних, є ще й чемпіонкою світу з бодібілдингу та фітнесу.

І вже зовсім скоро оновлену "ВІА Гру" зможуть оцінити її шанувальники. Перший концерт з новою солісткою повинен відбутися на початку грудня в Одесі. До речі, продюсер групи Костянтин Меладзе впевнений, що дівчина впорається зі своїми новими обов'язками, адже Санта завжди вирізнялася витривалістю та працьовитістю. "Санту я знаю ще з 2009 року, коли вона була в мене на українській "Фабриці". Я й не сумніваюся, що після тривалої музичної паузи ми почнемо новий етап у житті групи - з новою солісткою, новою піснею та новим кліпом", - розповів продюсер.

УВІА-
УВІА-

Санта Дімопулос народилася в Києві. З раннього дитинства дівчина активно займалася танцями, доки її захоплення не переросло у професійне заняття. Вона навіть стала майстром спорту, а цього року закінчила Київський національний університет. Що ж стосується особистого життя Санти, то донедавна вона була одружена з шоуменом Андрієм Джеджулою, народивши сина Даніеля. Однак взаємини не склалися, і на даний момент серце Санти належить Володимиру Самсоненку. Цього року Дімопулос завоювала титул "Володарки найкращої фігури на планеті" на чемпіонаті у Таїланді.

Що стосується нової роботи, то нова солістка аніскільки не приховує, що вже давно жила мрією співати в групі: "Я чекала на це декілька років... Тільки розпочавши робити перші кроки на поп-сцені, я завжди розуміла, що хочу працювати лише з Костянтином Меладзе. Адже це пісні та музика, які ти не просто виконуєш, а ніби проживаєш на сцені. Я знаю напам'ять всі пісні "ВІА Гри", тому мені навіть не доводиться вчити слова".

Джерело: http://news4k.com


Інші новини розділу