У США злочинець подав позов на своїх заручників Автор: lesya · Опубліковано: 01.12.2011 13:26 · Розділ: Цікаві факти

Американський злочинець на ім’я Джессі Діммік (Jesse Dimmick), який відбуває майже 11-річне тюремне покарання, воістину здивував усіх: цими днями він подав до суду на людей, які були його заручниками. Про це повідомляється у виданні Associated Press.

У позові, поданому в штаті Канзас, Діммік стверджує, що його заручники – подружжя Роулі (Джаред і Ліндсі) нібито порушили існуючу між ними домовленість. Так, свого часу злочинець обіцяв нещасним кругленьку суму в обмін на те, що його надійно заховають від поліції. Отож сьогодні Діммік вимагає у сімейної пари 235 тисяч доларів компенсації, зокрема на оплату його медичних витрат - як виявилося, Дімміка поранили при затриманні.

Свій позов Діммік подав у відповідь на позов сімейства Роулі, яке у вересні цього року зажадало від злочинця 75 тисяч доларів за шкоду, завдану проникненням в їхній дім, а також за нанесення моральної шкоди.

Злочинець подав позов на своїх заручників (фото взято з сайту vesti.az)
Злочинець подав позов на своїх заручників (фото взято з сайту vesti.az)

За даними The Topeka Capital-Journal, у вересні минулого року Діммік подав позов і проти канзаського міста Топіка, де відбувалося його затримання. Чоловік вимагав насамперед відшкодування медичних витрат.

У вересні 2009 року Діммік увірвався в будинок подружжя Роулі. На той час він перебував у розшуку по справі про побиття до смерті мешканця Колорадо. Сусіди розповіли, що Джаред та Ліндсі Роулі нагодували злочинця та дивилися з ним кіно, втікши з дому одразу після того, як він заснув.

У травні 2010 року Дімміка визнали винним у скоєнні низки злочинів, в тім числі й у викраденні людей. Його звинувачують також у вбивстві, а суд у цій справі почнеться в грудні цього року.

Джерело: http://news.vnutri.info


Інші новини розділу