Київ потрапив у першу сотню найкомфортніших міст світу Автор: Вікторія · Опубліковано: 10.06.2009 14:24 · Розділ: Суспільство

Київ посів 91-е місце в рейтингу найбільш пристосованих для проживання міст за версією журналу "The Economist". Укладач рейтингу, компанія Economist Intelligence Unit щорічно складає список найбільш пристосованих для життя міст, оцінюючи їх за такими параметрами як рівень життя населення, соціальна та економічна стабільність, безпека, кліматичні умови, стан навколишнього середовища, розвиток інфраструктури, охорона здоров'я й культури, а також доступність товарів і послуг.

Містам ставлять оцінки за 100-бальною системою, де 100 - найкращий результат. Загалом, фахівці дослідили 270 міст планети. Найкомфортнішим виявилося життя у канадському Ванкувері (98 балів), австрійському Відні та австралійському Мельбурні. До десятки найкомфортніших міст також увійшли: Торонто (Канада), Перт (Австралія), Калгарі (Канада), Хельсінкі (Фінляндія), Женева (Швейцарія). Дев'яте місце розділили між собою швейцарський Цюріх і австралійський Сідней.

Найбільш комфортними містами в країнах Азії було визнано японські Осаку і Токіо, що зайняли відповідно 13-е та 19-е місця. Гонконг розділив 39-е місце з Мадридом, Сінгапур став 54-м, Пекін розмістився на 76-му місці, а Бангкок на 100-му.

Найвищу оцінку з міст США отримав Пітсбург, що посів 29 місце. Вашингтон став 35-м, а Лос-Анжелес - 58-м. Серед міст Західної Європи найгірший результат показали Афіни, які набрали трохи більше за 80 балів і посіли 63-е місце. Столиця Росії - Москва - обійняла 69-ту сходинку.

Найменш пристосованими для проживання експерти визнали Алжир – столицю однойменної держави, Дакку - столицю Бангладеш і Хараре - столицю Зімбабве, що набрала всього 37,5 бала зі 100 можливих.

Джерело tsn.ua


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.