Родичі та друзі руйнують сім'ю Автор: lesya · Опубліковано: 01.12.2011 16:19 · Розділ: Суспільство

Нещодавно фахівці виявили вельми цікавий факт: з’ясувалося, що занадто привітний та радісний прийом призводить до того, що будинок молодої сімейної пари стає меккою для нудьгуючих друзів та люблячих родичів. Так, результати опитування, проведеного нещодавно фахівцями, доводять, що такі відвідини не тільки погано позначаються на самопочутті господарів, але й можуть довести до розпаду сім'ю.

В результаті опитування виявилося, що дівчата та хлопці витрачають кругленькі суми на те, щоб проявити свою гостинність та радо зустріти гостей, напоївши їх чаєм та нагодувавши чимось смачненьким. Однак рано чи пізно настає такий період, коли численні відвідувачі починають дратувати, тим самим викликаючи лише негативні емоції. В принципі, на сьогоднішній день дуже багато людей, за твердженням експертів, намагаються дотримуватися політики відкритих дверей. Однак веселощів не повинно бути забагато, інакше вони дуже швидко вам набриднуть.

Іноді гості можуть по-справжньому набриднути (фото взято з сайту junction.in.ua)
Іноді гості можуть по-справжньому набриднути (фото взято з сайту junction.in.ua)

Зрозуміло, що звістка про прибуття гостей спочатку може свідчити про неодмінний початок метушні, адже доведеться готувати, прибирати, зазирнути в кожен куточок, чи немає там нічого зайвого, - а все це вже само собою є дратівливим фактором. Часом гості та родичі просять дати їм притулок на декілька днів. Ви погоджуєтеся, оскільки відмовити просто незручно, та ніхто не знає, що ж насправді твориться у вас в душі. Саме тому така доброта може нашкодити самим господарям помешкання, оскільки їхні ж гості можуть розбудити їх з самого ранку. Окрім того, гості можуть набридати своєю присутністю, постійно роблячи щось неналежне тощо.

Джерело: http://www.infomaniya.ru


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.