Наближається "бум" потужних планшетників Автор: lesya · Опубліковано: 30.11.2011 23:50 · Розділ: Нові технології

Стало відомо, що низка виробників готує до випуску нові 4-ядерні планшети на базі ОС Android, очікуючи, що вони зможуть конкурувати з Apple iPad та Amazon Kindle Fire. Однак аналітики продовжують сумніватися в перспективах таких пристроїв, оскільки вони, як і раніше, не матимуть головного достоїнства - зручного доступу до контенту.

Так, у I кварталі 2011 р. декілька вендорів планують представити нові планшети, оснащені 4-ядерними процесорами Nvidia Tegra 3. Серед компаній виокремимо наступні: Acer, Lenovo і Samsung. Очікується, що до цих популярних виробників долучаться інші вендори, які розраховують заробити кругленьку суму на популярності нового форм-фактора.

Вендори розраховують, що потужніший процесор Tegra 3 дозволить ефективніше конкурувати з Apple iPad, якому на сьогоднішній день належить близько 67% світового ринку планшетних комп'ютерів. У Tegra 3 удвічі більше ядер у порівнянні з процесорами, які використовують у виробництві планшетів поточного покоління. За словами фахівців, новий чіп забезпечує вдвічі більшу швидкість обробки графіки та 50-процентний приріст швидкості роботи JavaScript при завантаженні веб-сторінок. При цьому чіп є значно ефективнішим з точки зору електроживлення – на момент бездіяльності всі чотири ядра процесора відключаються, а вирішенням необхідних базових завдань операційної системи займатиметься додаткове п'яте ядро, яке працює на зниженій частоті.

Нові планшети матимуть 4 ядра (фото з сайту planshet.su)
Нові планшети матимуть 4 ядра (фото з сайту planshet.su)

Окрім того, при переході від 2-ядерних до 4-ядерних планшетів, їхня функціональність не зміниться. Окрім швидкості, можуть статися деякі конструкційні зміни: приміром, запас потужності дозволить оснащувати пристрої якіснішими дисплеями та додатковими інтерфейсами.

Отож такі пристрої, як iPad і Amazon Kindle Fire матимуть одну важливу перевагу - зручний доступ до великих бібліотек мультимедіа. Тому аналітики не вважають, що вихід 4-ядерних планшетів на масовий ринок істотно потіснить позиції Apple та Amazon. Що ж до цін, то Acer і Lenovo коливатимуться в межах $ 500-600.

Джерело: http://www.cnews.ru


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.