Яких жінок не кличуть заміж Автор: lesya · Опубліковано: 30.11.2011 21:29 · Розділ: Цікаві факти

Якщо ви втомилися від випадкових знайомств та ненадійних зв’язків, сумнівних чоловіків та поглядів, які роздягають, і якщо вирішили знайти справжнього чоловіка, гідного супутника життя, якщо вам забажалося чистої та вірної любові, - змініть тактику: про декольте до пупчика, міні-спідницю та колготки в сіточку краще забути.

Отож якщо ви шукайте серйозних відносин, то викиньте з голови ці сценарії.

1. Він - мачо, майстерний спокусник, ловелас; ви - жінка в стилі сексі. Ваш девіз - мінімум одягу та максимум легкості у взаєминах. Ваш імідж - cпокусниця. Ви гордитесь собою, вам подобається власна фігура, що ви при найменшій нагоді демонструєте. Ви понад усе прагнете привернути увагу до власної персони.

Таких жінок чоловіки люблять... декілька ночей
Таких жінок чоловіки люблять... декілька ночей

Основні деталі макіяжу - виразні очі або ж соковиті, пухкі губки. Гардероб у вас досить різноманітний - ви не з'являєтеся в офісі в одному і тому ж вбранні двічі на тиждень. Одяг для вас – це засіб перевтілення, чомусь навіть класичні «чоловічі» костюми сидять на вас якось по-особливому, чудово облягаючи фігуру і підкреслюючи її принади. З кольорів ви обираєте насичені барви (фуксію, фіалку, лайм).

2.Він - вічно зайнятий бізнесмен (на зразок Річарда Гіра в «Красуні»), ви - Pretty woman. Ваш девіз - ковток свіжості в задушливому світі, сповненому безглуздої суєти. Ваш імідж - грайливість, кокетство, легковажність, дитячість, чистота та, нарешті, наївність. Ви - чарівна, чуттєва, жіночна, витончена, ваш силует нагадує прекрасну скрипку. Макіяж ви обираєте легкий, природний. А перед дзеркалом ви репетируєте погляд - то чуттєвий, то розгублений, як у дитини, адже саме погляд - це ваша головна зброя, якою ви володієте досконало. Безпосередність – ключ вашого стилю. Взуття ви обираєте на каблучку, витончене, кольорове, з оригінальними деталями.

3. Він - «вільний художник» (Марчелло Мастрояні з «Солодкого життя»), а ви - вся така непередбачувана... Ваш девіз - «Мало проблем? Покохай мене!». Ви йдете по життю легкою ходою, не важливо, чи ви взули шпильки, чи черевики в стилі мілітарі. Ваші будні сповнені цікавими зустрічами і заходами.

Ви знаєте імена всіх модних художників, музикантів та письменників навіть краще, ніж математик таблицю множення. В голові – ціла купа гарячих ідей, які вимагають негайного втілення.

З одягом ви любите поекспериментувати, полюбляючи перевтілюватися та імпровізувати. Ви обожнюєте змішувати стилі, купувати аксесуари, капелюшки, етнічну біжутерію та тканини з хитромудрими малюнками. Макіяж може бути повністю відсутнім. Цей варіант підійде хіба що для знайомства з інтелектуалом.

Джерело: http://news.students.ru


Інші новини розділу