Вчені створили ліжко, яке висить у повітрі Автор: lesya · Опубліковано: 30.11.2011 12:44 · Розділ: Нові технології

Нещодавно дизайнери Голландії, країни з доволі екстравагантними уподобаннями, звичаями і традиціями, представили світові нову розробку: вони створили ліжко, яке може висіти у повітрі. Принцип «зависання» цього винаходу полягає насамперед у використанні сили магнітного поля. В межах цього магнітного поля ліжко утримується за допомогою спеціальних тонких тросів.

Новий проект голландських розробників отримав назву Floating Bed, або ж «Літаюче ліжко». На даний час вчені представили лише комп'ютерні ескізи цього виробу та експериментальну мініатюрну модель, на якій може вміститися собака. Це творіння голландців може з легкістю ширяти над землею. Створена річ, звісно, дуже дорога, а представлена вона була на виставці мільйонерів, Millionaire Fair, яка відбулася в червні цього року в бельгійському місті Куртре.

До речі, виробники вже пропонують покупцям робити замовлення на ліжко - його виготовлення, впевнені вони, не забере багато часу. Однак вартість ліжка надзвичайно висока і становить вона один мільйон двісті тисяч євро. Автор цього винаходу - голландський архітектор Ян'яап Рейзенаарс, керівник компанії «Архітектура Всесвіту» (Universe Architecture).

Ліжко тримається у повітрі завдяки силі магнітного поля
Ліжко тримається у повітрі завдяки силі магнітного поля

Масштабну модель летючого ліжка розміром 1:5 від натуральної величини можна придбати за 115 тисяч євро. При виробництві цієї моделі фахівці використовували так звані NdFeB - постійні магніти зі сплаву неодиму, заліза та бору. Магніти знаходяться в самому ліжку та в підлозі під ним. Тонкі троси утримують ліжко в межах магнітного поля. Конструкція витримує до 900 кілограмів ваги.

Джерело: http://www.internovosti.ru


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.