«Дикі розпродажі» у США: 20 потерпілих у бійці за рушники Автор: lesya · Опубліковано: 28.11.2011 20:35 · Розділ: Події у світі

Цими днями у США стартував сезон передріздвяних розпродажів, перший день якого отримав назву «чорна п'ятниця». І така назва цілком виправдана: за офіційними даними близько 24 осіб стали жертвами «чорної п'ятниці» та були госпіталізовані в різних містах США.

Нагадаємо, «чорною п'ятницею» у США називається перший день різдвяних розпродажів: значна кількість магазинів знижують ціни на товари в декілька разів, влаштовуючи всілякі подарункові акції. При цьому кількість товарів зі знижкою, як правило, строго обмежена, тому черги покупців шикуються біля дверей торговельних центрів ще з вечора четверга.

Зрозуміло, що в таких ситуаціях нерідко в магазинах утворюється тиснява. Покупці частенько лаються між собою, а іноді навіть доходить до бійок. Більше того, бували випадки, коли сварки переростали в стрілянину прямо в приміщенні торгових центрів.

Цього року поліція США зареєструвала одразу декілька інцидентів у різних містах. Так, приміром, у Толедо, передмісті Орегона, охоронцям правопорядку доводилося аж тричі розбороняти бійки між відвідувачами супермаркету Walmart. Причиною однієї з них стала сварка через махрові рушники вартістю 1 долар 88 центів за штуку, причиною іншої стало те, що хтось пройшов на касу без черги.

Покупці бються за товар зі знижками
Покупці бються за товар зі знижками

У штаті Мічиган в тому ж супермаркеті Walmart збили з ніг та затоптали дівчину; на сьогоднішній день потерпіла перебуває у лікарні. А в штаті Каліфорнія натовп майже висадив головні двері одного з супермаркетів, отож поліції довелося застосувати сльозогінний газ. У Лос-Анджелесі, навпаки, відвідувачка використала газовий балончик, бризнувши перцевим газом в очі іншим відвідувачам - жінка хотіла першою дістатися відділу електроніки.

У результаті таких розпродажів щонайменше 24 осіб госпіталізували, ще кількох затримала поліція. Та, за словами експертів, все ще попереду: як правило, найбільше сутичок фіксують в останні дні перед Різдвом, 23-24 грудня.

Джерело: http://www.aif.ru


Інші новини розділу