Sky Tower пропонує розваги для любителів гострих відчуттів Автор: Lesly · Опубліковано: 10.06.2009 13:07 · Розділ: Цікаві факти

Небесна Вежа (Sky Tower), що є найвищою будівлею і одним з найбільш захоплюючих та видовищних місць відпочинку Нової Зеландії, пропонує незвичайні розваги для любителів екстріму.

Туристи можуть підніматися скляними ліфтами до однієї з трьох оглядових платформ або ж, у пошуках яскравіших вражень, здійснити "Прогулянку в небесах" (SkyWalk) - пройтися по зовнішньому краю вежі на висоті 192 м над землею, чи стрибнути з неї (SkyJump).

Фото взяте з сайту skywalk.co.nz
Фото взяте з сайту skywalk.co.nz

У верхній частині архітектурної пам’ятки міститься ресторани, кафе та оглядові платформи (включаючи декілька зі скляною підлогою). Щодня сюди приходять 1 450 відвідувачів (понад 500 000 на рік).

Sky Tower, з верхівки якої відкриваються запаморочливі види на відстань 80 км в усі сторони, виконує функцію спостережної та телекомунікаційної вежі й розміщена в м. Окленд. ЇЇ висота становить 328 метрів, і займає вона 12 місце в списку Всесвітньої Федерації Великих Веж.

Джерела: skycityauckland.co.nz

myamazingfact.blogspot.com

en.wikipedia.org


Інші новини розділу