Найекстравагантніші концепт-кари від Rolls Royce Автор: lesya · Опубліковано: 28.11.2011 14:03 · Розділ: Авто-мото

Якщо ви любите шикарні авто, які завжди та скрізь приковують до себе увагу оточуючих, то вас не залишить байдужим список 5 найекстравагантніших концептів Rolls Royce. Що тут говорити: британський бренд Rolls Royce відомий у цілому світі. Компанія Rolls-Royce Motor Cars, яка є підрозділом компанії BMW, займається виробництвом автомобілів представницького класу.

Отже, якщо ви і справді є фанатом бренду Rolls Royce, то, можливо, вам буде цікаво ознайомитися з п'ятьма унікальними концептами автомобілів цієї марки.

1. Rolls-Royce Apparition concept. Дизайн цього концепту розробив студент Jeremy Westerlund, якому вдалося поєднати в автомобілі всю велич минулого компанії і своє власне бачення автомобіля майбутнього. Без сумніву, комусь цей концепт видасться надто громіздким та надто потужним, та, як би там не було, він заслуговує на увагу. Цей автомобіль оснащений широкою радіаторною решіткою, а довжина цього концепт-кару набагато більша, ніж у багатьох звичних нам автомобілях. На створення цього концепту студента надихнули вигляд шикарних вітрильних яхт.

2. Andrew Chirkova Racing Rolls Royce concept. Знаменитий дизайнер Andrew Chirkova запропонував зовсім незвичайний концепт британського бренду - спортивний гоночний Rolls Royce. Без сумніву, всім екстремалам повинен сподобатися цей незвичайний швидкісний концепт. Дизайнер і справді відмінно впорався зі своїм завданням, адже не кожному вдасться перетворити громіздкий Rolls-Royce у спортивний автомобіль.

3. Ilya Ishchenko's Rolls Royce concept. Цей трьохдверний концепт заслуговує називатися милим, стильним та досить елегантним. Він схожий, скоріше, на дамський варіант Rolls Royce. З правого боку в авто двоє дверей, з лівого - одні. Погодьтеся, досить-таки незвичайне рішення.

Роллс Ройс випускає і справді розкішні авто
Роллс Ройс випускає і справді розкішні авто

4. Rolls Royce 101EX Concept. Цей шикарний концепт, розроблений головним дизайнером бренду Ian Cameron, може вмістити 4 пасажирів. Загальна довжина авто становить 5609 мм. Концепт оснащений двигуном потужністю 6749 к.c з прямим вприскуванням V12. Паливний бак цього авто розрахований на 100 літрів. Автомобіль обладнаний 6-ступінчастою автоматичною трансмісією.

5. Rolls Royce 200EX Concept. Цей концепт – також творіння Яна Камерона. Він має багато спільного з відомою моделлю Rolls-Royce Phantom. Базова ціна цього концепту становить близько 250 000 доларів. Авто оснащене двигуном V12 потужністю 453 к.с. Концепт надійшов у продаж у 2010 році.

Джерело: http://infuture.ru


Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.