Дизайнер створив стіл з уламків Ferrari Автор: lesya · Опубліковано: 28.11.2011 08:07 · Розділ: Авто-мото

Зазвичай люди не звикли тримати автомобілі в житловій частині свого помешкання. Винятком тут стануть люди, які планують придбати журнальний столик Crashed Ferrari Table, виготовлений з розбитих автомобілів Ferrari.

Як відомо, з автомобілями іноді трапляються дуже прикрі ситуації - вони розбиваються. Особливо неприємно тоді, коли це стається з дорогими автомобілями найпопулярніших світових брендів. Адже у випадку такої «дорогоцінної» втрати засмучений не лише сам власник авто, але й шанувальники марки. Та сьогодні з’явилася унікальна можливість дещо компенсувати відчуття втрати, зробивши розбите авто невід’ємною частиною свого повсякденного існування.

Стіл створювався на замовлення клієнта
Стіл створювався на замовлення клієнта

Так, зовсім недавно французький дизайнер меблів на ім’я Чарлі Молінеллі представив світові досить-таки суперечливий витвір мистецтва: кавовий столик, під скляною кришкою якого розмістив уламки автомобіля Ferrari.

За словами дизайнера, він виконував замовлення клієнта, який забажав, щоб новий предмет меблів викликав здивовану реакцію гостей. Дізнавшись, що покупець - давній шанувальник швидкісних автомобілів, Чарлі придбав у знайомого, який працював на звалищі, де утилізували автомобілі, уламки Ferrari F40.

Двадцятисемирічний Чарлі Молінеллі розповів: "Клієнт забажав отримати не лише черговий предмет меблів, але й водночас витвір мистецтва. А ідея використати в роботі уламки Ferrari з’явилася в мене миттєво, оскільки я знав, що замовник дуже трепетно ставиться до всього, що стосується автомобілів та розкоші".

На створення незвичайного кавового столика дизайнер витратив близько 2-х місяців, використовуючи в роботі й інші незвичні матеріали: дерево різних порід, цемент, фарби і лаки, виготовлені з перероблених матеріалів.

Джерело: http://www.point.ru/


Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.