Американка продає з молотка власного чоловіка Автор: lesya · Опубліковано: 28.11.2011 11:20 · Розділ: Цікаві факти

Американка розмістила в інтернеті оголошення про продаж власного чоловіка. Так, цими днями мешканка американського штату Юта на ім’я Еліс Бредлі розмістила на популярному інтернет-сайті Craigslist оголошення про продаж власного чоловіка.


"Частные объявление: на аукцион предоставляется Кайл Бредли, 22 года, прост в эксплуатации: достаточно кормить и поить каждых 3-5 часов"
, - написала дівчина, яка висловила також готовність розглянути варіант обміну чоловіка.

Еліз розповіла, що спершу просто хотіла пожартувати над чоловіком, запропонувавши купити Кайла Бредлі тому, хто запропонує за нього найвищу ціну.

А вся справа в тому, що ще недавно Кайл служив в Афганістані. Та, отримавши травму спини, змушений був повернутися додому. За словами чоловіка, ігри - це єдиний спосіб морально бути поряд зі своїми бойовими товаришами.

Еліз не вистачає уваги коханого
Еліз не вистачає уваги коханого

Однак Еліс на все дивиться по-іншому – їй зовсім не вистачає уваги чоловіка. "Я його майже не бачу. Більшу частину дня він проводить біля комп'ютера за своєю улюбленою відеогрою", - говорить дівчина.

В оголошенні підкреслюється, що у потенційних покупців обов'язково повинен бути вдома доступ до інтернету - інакше Кайл не зможе продовжувати займатися своєю улюбленою справою.

Як не дивно, оголошення Еліз отримало безліч відгуків. Хтось висловив своє занепокоєння з приводу сімейних проблем молодої пари, тоді як інші і справді пропонували за Кайла "викуп" - приміром, пачку жувальних цукерок. А деякі молодики висловили готовність замінити неуважного чоловіка собою.

Сам Кайл говорить, що його дуже потішив жарт дружини. "Я дуже люблю свою дружину. І, до речі, саме вона порадила мені придбати цю відеогру, якою я згодом так захопився. Отож такі торги були досить-таки дивними та в той же час веселими", - розповів хлопець.

Джерело: http://www.newsru.co.il/w
http://news.nado.ua


Інші новини розділу