Раціон харчування матері впливає на смакові уподобання майбутньої дитини Автор: lesya · Опубліковано: 25.11.2011 18:47 · Розділ: Медицина

Нещодавно група американських спеціалістів провела вельми цікаве дослідження, спрямоване на визначення впливу щоденного раціону харчування вагітної жінки на смакові уподобання дитини у майбутньому.

За результатами останніх досліджень, смакові рецептори плоду остаточно формуються вже до 16 тижня вагітності. Та попри це, експерти твердять, що смак та запах страв, які споживаються матір'ю протягом всього терміну вагітності, потрапляють в навколоплідні води, а також згодом у грудне молоко. Опираючись на результати низки експериментів, Кім Траут (Kim Trout), керівник відділення акушерсько-гінекологічної допомоги при Джорджтаунському університеті, твердить, що за допомогою так званого "допологового смакового навчання" можна привчити дитину ще до її появи на світ до вживання тих чи інших продуктів харчування. А це, впевнені спеціалісти, має дуже велике значення в плані профілактики діабету та ожиріння у дітей.

Їжте корисне - і ваша дитина харчуватиметься правильно (фото взято з сайту rkw-uk.com)
Їжте корисне - і ваша дитина харчуватиметься правильно (фото взято з сайту rkw-uk.com)

Як відомо, діти в більшості своїй надають перевагу солодкому смаку. Однак, як виявили дослідники, якщо мати під час вагітності частенько ласувала гіркою чи кислою їжею, то в майбутньому її дитина набагато лояльніше ставитиметься до їжі з таким смаком.

Та разом з цим не слід сприймати результати дослідження буквально. Те, що раціон харчування впливає на смакові уподобання дитини, - тепер уже доведений факт. Однак це не значить, що дитина любитиме все те, що їла її мати. Так, Траут відзначає, що існує безліч факторів, які так чи інакше впливають на харчові уподобання людини, тому цілком ймовірно, що вашій дитині ніколи не сподобається шпинат чи брокколі, навіть якщо ви їли ці корисні продукти під час вагітності чи не щодня.

Джерело: http://medportal.ru


Інші новини розділу