Схуднути допоможе спеціальна тарілка, яка вміє розмовляти Автор: lesya · Опубліковано: 25.11.2011 10:55 · Розділ: Краса і здоров'я

Цими днями шведські фахівці запропонували світові винахід, покликаний пильно стежити за режимом харчування всіх членів сім'ї, не дозволяючи нікому харчуватися так, щоб нашкодити загальному стану власного здоров'я.

Шведський прилад, який отримав назву «Mandometer», складається з тарілки та невеликого за розмірами дисплея, на якому час від часу з'являються поради стосовно правильного харчування. Прилад надзвичайно простий у використанні: достатньо лише покласти свою порцію на розумну тарілку. Тарілка одразу ж зважить їжу, постійно запитуючи про те, чи не наситилися ви з'їденим, а також попередить, якщо темпи спустошення тарілки будуть занадто високими. Творці пристрою впевнені, що такий контроль дозволить поступово зменшувати свої порції та їсти повільніше.

У розумний пристрій заздалегідь введені корисні норми, тому у випадку порушення цих норм ви відразу почуєте щось на кшталт «Ви їсте занадто багато!» або «Ви їсте занадто швидко!».

Тарілка вказуватиме на розмір порцій
Тарілка вказуватиме на розмір порцій

Вартість диво-тарілки перевищує дві тисячі доларів. Однак розробники впевнені, що вже найближчим часом «тарілка, яка говорить» стане основною зброєю в боротьбі з глобальним ожирінням на рівні кожної окремо взятої родини, адже вже за короткий період часу пристрій навчить людину їсти повільніше, зменшуючи кількість порції в середньому на 12-15%.

Джерело: http://www.isra.com

http://www.fittrends.ru


Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.