"ВКонтакте" визнана найпопулярнішою соціальною мережею в Україні Автор: lesya · Опубліковано: 25.11.2011 01:50 · Розділ: Суспільство

Цими днями соціальну мережу «Вконтакте» офіційно визнали лідером серед соціальних мереж в Україні. На другому місці опинилися "Однокласники", а замикає трійку лідерів популярна у світі мережа Facebook.

За даними експертів, на сьогоднішній день кожен п'ятий українець зареєстрований у тій чи іншій соцмережі. Процентне співвідношення популярності соціальних мереж серед українців виглядає наступним чином: "Вконтакте" (67% зареєстрованих користувачів уанету), "Однокласники" (58%), Facebook (43%), Мій світ (41%), Twitter (12%), Google + (9%), Livejournal (6%) і LinkedIn (5%).

Якщо вести мову про основні цілі використання Інтернету, то на першому місці залишається email (51%), на другому - соціальні мережі (46%). На третьому місці у списку основних цілей виходу в Мережу є пошук інформації (38%).

Отож виходить, що на сьогоднішній день соціальними мережами користуються 5500000 українців. І якщо у 2008 році цей показник становив 13%, у 2009-му - 26%, у 2010-му - 35%, то в першому-третьому кварталі 2011-го – вже цілих 46%.

Соціальні мережі стають дедалі популярнішими (фото з сайту blogoreader.org.ua)
Соціальні мережі стають дедалі популярнішими (фото з сайту blogoreader.org.ua)

Окрім того, за результатами дослідження, проведеного Gfk Ukraine, перевіряють всі наявні оновлення на мобільному телефоні чи смартфоні 64% українців віком від 16 до 25 років, 25% осіб віком від 26 до 35 та 17% тих, кому за 36.

Цікавим є і той факт, що майже в усіх соціальних мережах серед українців переважають жінки: У "Вконтакте" зареєстровані 76% всіх українок, які активно користуються соціальними мережами, тоді як чоловіків - 58% загальної кількості користувачів.

У процентному співвідношенні до загальної кількості активних у соцмережах українців чоловіків більше лише у мережах Мій світ (41% на 40%) та Twitter (13% на 11%).

Джерело: http://e-news.com.ua/


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.