80 000 презервативів прикрасили Центр Помпіду в Парижі Автор: lesya · Опубліковано: 24.11.2011 15:49 · Розділ: Події у світі

Доволі незвичний орнамент прикрасив Центр Помпіду цими днями у Парижі. Популярний ірландський художник на ім’я Брайан Маккормік вирішив зробити вельми цікаву інсталяцію з… презервативів. Інсталяція отримала назву Захист життя, а на її створення Брайан витратив 80000 презервативів.

Повідомляється, що презервативи Брайан використовував як символ захисту від СНІДу, засіб контрацепції, символ сексуальності та навіть релігії. «Я хочу, щоб ви глянули на цей предмет з іншого боку. Коли він один, то всі розуміють, що це та навіщо, та коли презервативів багато, люди просто губляться в здогадах, що ж перед ними», - розповів автор проекту.

Нагадаємо, що знаменитий Центр Помпіду, названий на честь колишнього президента Франції Жоржа Помпіду, є культурним закладом в центрі Парижа. Тут розташована велика бібліотека та Національний музей сучасного мистецтва. Центр Помпіду було відкрито у 1977 році. За статистикою, щороку Центр відвідують близько 6 мільйонів осіб.

Інсталяція в рамках боротьби зі СНІДом
Інсталяція в рамках боротьби зі СНІДом

До речі, Брайан Маккормік – не перший художник, який представив презервативи під таким кутом зору. Ще одна активістка руху боротьби зі СНІДом, модельєр Адріана Бертіні (Adriana Bertini), займається створенням доволі незвичних нарядів з латексу. Жінка створює вечірні сукні, «зшиті» виключно з презервативів різної кольорової гами. «Я хочу, щоб процес одягання презервативів під час статевого акту став такою ж звичкою, як, приміром, чищення зубів або ж користування парфумами. Ви ж ніколи не забуваєте цього робити та намагаєтеся завжди подбати про своє здоров'я та зовнішність? Тому слід зробити так, щоб презерватив також став звичкою!», - говорить художниця.

До речі, на деякі твори модельєр витратила понад 50 000 презервативів, а на створення весільної сукні пішло 80000 кондомів. Важить це творіння як добрячий броніжилет - майже 25 кг. До речі, всі сукні виконані з презервативів, у яких вийшов термін придатності.

Джерело: http://izum.uа

http://europe-today.ru


Інші новини розділу