Японську наречену можна взяти напрокат Автор: Вікторія · Опубліковано: 10.06.2009 15:30 · Розділ: Цікаві факти

З початком весільного сезону в Японії молодята все частіше почали орендувати фальшиву сім'ю, друзів і колег, щоб поповнити список гостей. “Ми прийдемо на весілля замість ваших друзів”, - говорить Хіроші Мізутані, керівник підрозділу компанії Office Agents, яка надає подібного роду послуги.

“Іноді, запрошений не може прийти. Або вас турбує, що з вашого боку менше гостей. Або ви тимчасовий співробітник, і вам просто незручно запросити свого боса”, - додав він. Компанія Office Agents, за 20000 єн (200 дол. США) забезпечить присутність людей на церемонії. За додаткових 5000 єн куплений гість зможе виконати пісню або танець. Ще за 10000 єн він виголосить промову, вихваляючи чесноти молодят.

Представники японської компанії також відзначають, що у зв'язку з кризою запитів на підроблених колег та співробітників для весіль стало більше, оскільки японці часто міняють місця роботи і не встигають добре познайомитися з колективом. Компанія отримує близько 100 весільних запитів протягом року.

Приблизно 1000 друзів, родичів і колег по виклику готові прийти на допомогу в найрізноманітніших випадках, чи то на весілля, чи похорони або, навіть, навчальні семінари, розповів Мізутані. Компанія може також надати фальшивого жениха або наречену, щоб познайомити з сім'єю, або секретарку для тих, хто хоче виглядати солідніше. “Наші працівники - це звичайні люди, вони веселі, здатні залишити хороше враження про себе, а клієнти, що звертаються до нас за допомогою, виглядають так, ніби у них є постійна робота та хороші зв'язки”, - додав він.

Джерело nastroenie.com.ua


Інші новини розділу