За що штрафують в ОАЕ Автор: lesya · Опубліковано: 24.11.2011 13:02 · Розділ: Цікаві факти

Вже давно відомо, що Об'єднані Арабські Емірати є країною, в якій основною релігією є іслам (85% загальної кількості населення). Країна здавна славиться своїми строгими звичаями, а останнім часом тут почали ще частіше штрафувати туристів, поведінка яких не вписується в рамки загальноприйнятих норм.

Так, за статистикою, в період з січня по жовтень минулого року поліція Дубая оштрафувала майже 1534 особи за різного роду порушення норм суспільної моралі. Натомість за аналогічний період поточного року було оштрафовано 2000 осіб.

Серед усіх інших стражі порядку відзначають наступні порушення – їх фіксують найчастіше: фотографування на пляжах жінок без їхнього відома (106 випадків); конфлікти та непристойна поведінка (при цьому деталі подій не уточнюються, отож що в ОАЕ розуміють під «непристойною поведінкою» - невідомо) - 153 та 324 випадки відповідно, та найчисленнішими порушниками (1410 випадків) стали ті, хто перебував на пляжі в занадто відвертих купальних костюмах.

В ОАЕ штрафують за відкриті купальники
В ОАЕ штрафують за відкриті купальники

До незначних порушень поліція міста зараховує такі порушення, як ігри з м'ячем поруч з місцями, де відпочивають цілі родини, та й взагалі будь-які порушення сімейного усамітнення.

До речі, пляжі Дубая поділяються на платні пляжні парки, аквапарки та безкоштовні відкриті пляжі. Найкращий період для відпочинку - з вересня по травень. Цікаво, але у корінних мешканців столиці ОАЕ - арабів - відсутня традиція пляжного відпочинку, тому місцевих жителів зустріти на пляжах можна вкрай рідко. Тим не менше, у цій мусульманській країні вже давно діє ціла низка обмежень, хоча донедавна тут активно штрафували лише за поцілунки в громадських місцях або ж прийняття сонячних ванн топлес.

За твердженням експертів, такими темпами Емірати, які приваблюють натовпи туристів насамперед тим, що надають чудову можливість пляжного відпочинку в холодну на європейській частині континенту пору року, дуже швидко втратять туристів: адже якщо до порушень зараховують гру в пляжний волейбол, мандрівникам слід всерйоз замислитися над вибором інших напрямків відпочинку.

Джерело: http://www.novosti.travel


Інші новини розділу