Соціологи з'ясували, який секс люблять жінки Автор: lesya · Опубліковано: 24.11.2011 01:20 · Розділ: Суспільство

Нещодавно британські соціологи провели цікаве опитування, в ході якого з’ясували, що сучасні жінки готові на експерименти в ліжку, частіше, ніж чоловіки, їх ініціюють, розповідаючи при цьому про свої таємні мрії партнерові.

Дослідження проводилося в он-лайн форматі. В опитуванні фахівців взяли участь майже півтори тисячі чоловіків та близько двох тисяч жінок. Всі учасники експерименту мали постійного сексуального партнера. І ось що вдалося з'ясувати в ході опитування:

- понад 40% жінок страждають від нудьги в особистих стосунках, причина чому - брак сексу;

Жінки люблять чуйних партнерів (фото взято з сайту roditeli.ua)
Жінки люблять чуйних партнерів (фото взято з сайту roditeli.ua)

- майже 60% представниць прекрасної статі готові експериментувати в ліжку, сподіваючись на покращення сексуального аспекту життя;

- багатьох жінок збуджує вживання ненормативної лексики під час статевого акту;

- жінки набагато частіше та охочіше, ніж чоловіки, діляться своїми сексуальними фантазіями;

- багато пар із задоволенням займаються сексом при ввімкненому світлі, у цікавих та незвичних місцях свого помешкання, з використанням красивої нижньої білизни та всіляких мастил.

Результати дослідження американських учених дозволили фахівцям виявити фактори, які дають можливість жінці відчути максимальне задоволення. Вчені провели паралель між сексуальним задоволенням прекрасної статі та соціальними навиками їхнього партнера.

І виявилося, що найкращим коханцем стане чоловік, який вміє... слухати. Так, саме вміння вислухати робить представника сильної статі чуйним і ніжним у ліжку. Тому вірогідність отримати оргазм набагато вища, якщо займатися сексом з комунікабельним чоловіком, який вміє співпереживати й співчувати. Такі чоловіки обов’язково піклуватимуться про потреби жінки і в сексуальній сфері.

А для найвищого задоволення жінки повинні відчувати свою самодостатність, поважати себе та бути впевненими у собі. Тільки така жінка зможе повністю насолодитися сексом.

Джерело: http://www.womanews.ru/


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.