Примари Білого дому Автор: lesya · Опубліковано: 24.11.2011 08:10 · Розділ: Події у світі

За даними фахівців, у Сполучених Штатах Америки рекордсменом за кількістю привидів є Білий дім. Так, саме тут частенько можна побачити фантоми покійних президентів, привид демонічного чорного кота, поява якого вважається провісником лих державного масштабу.

Чи не найголовнішим примарним мешканцем Білого дому є Авраам Лінкольн, застрелений терористом у 1865 році. Привид покійного частенько з’являвся у своїй колишній резиденції.

Першою його помітила Грейс Кулідж, дружина президента Калвіна Куліджа. Задуманий привид Лінкольна стояв біля вікна в Овальному кабінеті. Дуже часто привид Лінкольна з'являвся за часів правління президента Рузвельта. Одного разу молода секретарка президента, зайшовши до кімнати, де колись розташовувалася спальня Лінкольна, побачила його привид, який сидів на ліжку, зав'язуючи шнурки на черевиках. Згодом покоївка застала привид Лінкольна, який намагався розпалити в тій же кімнаті камін.

А одного разу голландську королеву Вільгельміну, яка прибула з візитом до Рузвельта, вночі розбудив стук у двері спальні. На порозі стояв вбитий президент Лінкольн...

Гаррі Трумен також бачив Лінкольна. Більше того, примара навіть вступала в контакт з дочкою Трумена. Вечорами дівчина полюбляла закриватися у колишній президентській спальні та теревенити з фантомом. Подейкували, що батько навіть просив у свого примарного попередника поради у деяких важливих державних справах.

Ще одним «примарним президентом» є Ендрю Джексон, який за життя прославився як ловелас, який не пропускав жодної спідниці. Отож тепер молоденькі секретарки, проходячи повз ліжка Джексона в Рожевій спальні, частенько чують дивне посміювання. Одна з цих секретарок, Ліліан Паркс, згадувала: «У 1961 році в Рожевій спальні я перестелювала постіль, призначену для королеви Єлизавети, яка приїхала з візитом до Вашингтона. Нагнувшись, я раптом відчула дотик до моєї спини чиїхось впевнених рук. Та в кімнаті нікого не було. І коли я почула характерне хихикання, одразу ж здогадалася, чиї це витівки».

Привид ще одного президента - Вудро Вільсона - частенько з’являється на кріслі-гойдалці.

А молодшій дочці президента Джорджа Буша – Дженні - вчувався дивний спів: «Одного разу вночі з каміна в моїй кімнаті я почула спів. Хтось співав арію з опери. І коли я розповіла про це своїй сестрі Барбарі, вона, зрозуміло, не повірила, але вже наступного тижня, коли ми разом базікали в моїй спальні, ми почули звуки піаніно. Це був мотив 50-х».

До речі, саме Гаррі Трумен, який розповідав про привид Лінкольна, обожнював в години дозвілля награвати на піаніно. Можливо, він сам перетворився на примару?

Білий дім сповнений примарами
Білий дім сповнений примарами

Полюбляє прогулюватися приміщеннями Білого дому і дух чорного кота, якого прозвали DC, що означає Demon Cat, або Демонічний Кіт. Подейкують, що це фантом одного з трьох десятків котів, яких у 1800 році запустили в Білий Дім для виловлювання щурів.

Поява DC пророкує лиха національного масштабу. Так, як виявилося, його бачили напередодні фінансової кризи 1929 року, вбивства Джона Кеннеді та деяких інших драматичних подій в історії США.

Джерело: http://mystic-news.com


Інші новини розділу