Десять рекордів незвичайної зовнішності Автор: lesya · Опубліковано: 23.11.2011 15:59 · Розділ: Цікаві факти

Відомо, що існують люди, які понад усе прагнуть виділитися із середовища собі подібних. І якщо одні намагаються привернути до себе увагу оточуючих за допомогою певних вчинків – спортивних досягнень, приміром, то інших приваблюють зміни зовнішності. Пропонуємо вашій увазі список десяти рекордів незвичайної зовнішності.

1.Діан Віт. Ця американка щодня заплітає найдовшу в світі косу – довжина її волосся сягає 3,12 м. Однак жінка не може самостійно впоратися з таким довгим та пишним волоссям, тому їй допомагають чоловік і діти.

2. На другому місці – жінка з надзвичайно тонкою талією: окружність талії 18-річної Наталі Полякової родом з Ростова- на-Дону становить 51.

Жінки витягують шиї за допомогою обручів
Жінки витягують шиї за допомогою обручів

3. Шамшер Сингх відростив бороду завдовжки 183 см. У повсякденному житті цей чоловік є службовцем банку в Панджебе (Індія). Релігійні переконання чоловіка (він Сидх) не дозволяють йому стригти волосся на обличчі.

4. Борода Ганса Лангсета(1846-1927) завдовжки 533 см вразила всіх. Чоловік був родом із Норвегії, а бороду заміряли якраз під час похорону: Ганс похований в Кенсетте (штат Айова, США). У 1967 році бороду подарували The Smithsonian Institution у Вашингтоні (округ Колумбія).

5. Кальян Рамджі Сайн має найдовші вуса у світі. На сьогоднішній день чоловікові вже виповнилося 70, родом він з Раджастана (Індія). Загальна довжина вусів чоловіка складає 339 см. До речі, відрощувати вуса Рамджі почав цілком випадково: у 1966 році йому зробили операцію на очі, і лікар порадив чоловікові не мочити обличчя 2-3 тижні. До кінця третього тижня вуса виросли на 70 см.

6. Тед Седман на сьогоднішній день є рекордсменом по довжині вусів у Великобританії. Довжина вусів чоловіка становить 1,6 м.

7. Шрідхара Чіллал. Загальна довжина нігтів на руці цього мешканця Індії становить 593 см. Ніготь на великому пальці сягає 135 см, вказівного - 106 см, середнього - 113 см, безіменного - 121 см і мізинця - 118 см. Чіллал працює фотографом і користується виключно правою рукою. Чоловік не обстригав нігтів з 1952 року.

8. Ще один цікавий рекорд: декілька представників племені Вадомо із Зімбабве і племені Каланга з Ботсвани мають лише по 2 пальці на ногах.

9. Метью МакГрорі (1973 р.н.) зі штату Пенсільванія (США) носить взуття найбільшого у світі розміру - 26 за американським стандартом.

10. Жінки племені Карен, Мянмар (Бурма) здавна витягують свої шиї за допомогою збільшення кількості одягнутих на них мідних обручів. Рекордна довжина такої витягнутої шиї становить 40 см.

Джерело: http://opa.kg


Інші новини розділу