Хакери розсекретили листування учених, пов'язане з глобальним потеплінням Автор: lesya · Опубліковано: 23.11.2011 20:20 · Розділ: Екологія

За даними "Бі-Бі-Сі", цими днями хакери знову опублікували поштове листування учених, яке стосується роботи Міжурядової групи Есперт зі зміни клімату (IPCC). Оприлюднення документів відбулося якраз напередодні кліматичного саміту ООН.

Деякі вчені вважають глобальне потепління фікцією (фото з сайту phototimes.ru)
Деякі вчені вважають глобальне потепління фікцією (фото з сайту phototimes.ru)

У виданні йдеться про те, що відповідні файли були опубліковані на файловому хостингу з адресою в зоні. Ru. До викрадених документів хакери доклали послання, у якому вказується, що боротьба зі зміною клімату обов’язково породить глобальні злидні.

Таке сумне твердження базується насамперед на відомостях, що до 2030 року світове співтовариство повинне вкласти понад 37 трильйонів доларів у розвиток енергетичних технологій.

Сам архів містить більше п'яти тисяч електронних листів, причому, за даними "Бі-Бі-Сі", серед адресатів значиться й ім’я Філа Джонса (Phil Jones), головного фігуранта "кліматгейту" 2009 року. Нагадаємо, що тоді, два роки тому, хакери також перед самітом ООН опублікували листування вчених, з якого випливало, що протягом останніх років температура на Землі не підвищувалася.

Зрозуміло, що після такого скандалу Філ Джонс змушений був піти з поста глави Центру з дослідження клімату Університету Східної Англії. Однак згодом, в результаті наступних перевірок, виявилося, що гіпотеза, пов’язана з проблемою глобального потепління, цілком реальна, отож всіх співробітників Університету визнали невинними.

До речі, таємничий автор послання, прикріпленого до опублікованих документів, стверджує, що в нього є ще 220 тисяч електронних листів, однак з якихось невідомих причин публікувати їх він не має наміру. Про зміст самих листів також не повідомляється. На даний час доступу до опублікованого архіву немає.

Джерело: http://news.vnutri.info


Інші новини розділу