Чоловіки приділяють більше уваги своїй зовнішності, аніж жінки Автор: lesya · Опубліковано: 23.11.2011 18:05 · Розділ: Суспільство

Нещодавно вчені виявили вельми цікавий факт: в результаті проведення відповідного дослідження вони дійшли висновку, що традиційні правила докорінно змінилися, і тепер дівчатам доводиться чекати своїх коханих, а не навпаки. Так, за даними фахівців, в середньому сучасні чоловіки витрачають близько 81 хвилини на день на різного роду процедури по догляду за собою, а також на особисту гігієну.

При цьому сучасні чоловікине просто приймають душ: їм необхідно зволожити шкіру, надавши їй свіжого та здорового вигляду, укласти волосся та вибрати відповідний одяг. Натомість жінки навчилися справлятися за 75 хвилин. Це й не дивно, адже вони вже стали справжніми професіоналами в цьому мистецтві.

За результатами проведеного дослідження, в середньому молодики витрачають вранці 23 хвилини на те, щоб прийняти душ, тоді як дівчатам на це потрібно на одну хвилину менше. Чоловіки голяться приблизно 18 хвилин, у порівнянні з 14 хвилинами, протягом яких з цією проблемою справляються представниці прекрасної статі. Очищення, тонізація та зволоження шкіри у чоловіків займає близько тринадцяти хвилин, у дівчат - десять. З вибором одягу ситуація аналогічна: жінки, у яких, як правило, набагато більше вбрання, справляються з цим завданням швидше, ніж представники сильної статі.

Чоловіки люблять дзеркало не менше за жінок
Чоловіки люблять дзеркало не менше за жінок

Отож з результатів дослідження випливає, що представниці прекрасної статі навчилися набагато швидше збиратися. Їм необхідно значно менше часу для того, щоб відправитися весело проводити час. А популярне твердження, ніби молоді люди завжди чекають дівчат, які не можуть відірватися від своїх відображень у дзеркалі, - всього на всього стереотип. Насправді ж, сучасним жінкам доводиться чекати, доки зберуться їхні партнери, які ніяк не можуть визначитися, що ж їм одягнути, та протягом тривалого часу приводять в порядок своє обличчя та волосся, зовсім не піклуючись про час, який вони так безжально витрачають на свій зовнішній вигляд.

Джерело: http://www.infomaniya.ru


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.