У магазинах з'явиться весільна сукня Белли із "Сутінків" Автор: lesya · Опубліковано: 23.11.2011 13:06 · Розділ: Цікаві факти

Вже наступного року в популярних модних магазинах з'явиться весільна сукня на кшталт сукні з фільму «Сутінки». Отож шанувальниці саги спокійнісінько зможуть вийти заміж у сукні улюбленої героїні.

Так, у 2012 році в бутиках Carolina Herrera CHNY з'являться такі ж весільні сукні, як у Белли Свон з фільму «Сутінки. Сага. Світанок. Частина 1». Таким чином, за словами представника дому моди Carolina Herrera CHNY, у всіх прихильників вампірської саги з’явиться унікальна можливість зіграти своє власне казкове весілля.

Облягаюча біла сукня з мереживним кружевом на спині була створена спеціально для актриси Крістен Стюарт дизайнером Кароліною Еррерою. За словами Кароліни, їй сподобалося те, що саме її попросили скроїти та зшити сукню. Окрім того, дизайнер відчувала велику відповідальність перед шанувальниками «Сутінків».

Один з варіантів весільної сукні для Белли Хфото взято з сайту my-twilight.net)
Один з варіантів весільної сукні для Белли Хфото взято з сайту my-twilight.net)

"Шиючи сукню, я дуже хотіла передати чарівність самої церемонії одруження", - розповіла співробітникам агентства Reuters Еррера минулого тижня на прем'єрі фільму.

"Белла - безневинне дівча, яке знаходить своє перше справжнє кохання, тому є тут і романтика, і чари, - тут все разом", - ділиться власними переживаннями Еррера.

На сьогоднішній день залишається в таємниці той факт, скільки ж саме суконь буде створено та якою буде їхня вартість. Однак ті шанувальниці, які так хочуть вийти до вівтаря у весільній сукні, аналогічній тій, у яку була одягнена головна героїня фільму, ще до настання наступного року, можуть придбати точні копії суконь від Alfred Angelo. Коштують вони близько $ 799.

У даному контексті нагадаємо, що четверта частина популярної молодіжної саги про вампірів «Сутінки. Сага. Світанок. Частина 1» вийшла на екрани 17 листопада і відразу ж очолила світовий кінопрокат, заробивши в перший вік-енд $ 283,5 млн.

Джерело: http://korrespondent.net


Інші новини розділу