Секс - запорука щасливого шлюбу Автор: lesya · Опубліковано: 23.11.2011 10:32 · Розділ: Суспільство

Не секрет, що багато сучасних вчених протягом тривалого часу намагаються з’ясувати, в чому ж секрет щасливого шлюбу. Так, іноді люди, які, здавалося б, зовсім не підходять одне одному, різняться за соціальним статусом, загальноприйнятими параметрами краси, матеріальним становищем тощо, можуть роками жити разом, продовжуючи кохати та поважати одне одного. Та буває й навпаки: люди, які ніби створені один для одного, вже через якийсь рік спільного життя розлучаються, поливаючи одне одного брудом.

Намагаючись дати відповідь на питання, у чому ж тут справа, вчені провели спеціальне дослідження, результати якого оприлюднені в рамках 64-ї щорічної наукової конференції Американського геронтологічного товариства, яка традиційно відбувається у Бостоні. Отож фахівці впевнені, що чим частіше одружені люди займаються сексом, тим щасливішим є їхній шлюб.

Подружжю слід частіше займатися сексом (фото взято з сайту zhaba.ru)
Подружжю слід частіше займатися сексом (фото взято з сайту zhaba.ru)

Результати дослідження базуються в основному на даних масштабного опитування, проведеного в 2004 році серед мешканців США віком від 18 років. Аналіз отриманих раніше даних проводили фахівці під керівництвом доцента Едріана Джексона з Сільськогосподарського та механічного університету Флориди.

«Дослідження допоможе вирішити вікові проблеми людських взаємин, включаючи секс між людьми старшого віку», - говорить Джексон. «Розуміння важливості зв'язку між сексом та щастям допоможе нам у розвитку та організації специфічних шляхів вирішення проблемних питань, які стосуються людського здоров'я».

Взявши до уваги дані опитування 238 одружених людей похилого віку (від 65 років і старших) Джексон з'ясував, що саме частота статевої активності є істотним прогностичним фактором сімейного та загального щастя. Наявність такого взаємозв'язку спостерігалася навіть після повторного уточнення факторів, таких як вік, стать, стан здоров'я та рівень задоволеності фінансовою ситуацією.

Джерело: http://innovanews.ru


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.