Віддаєте перевагу поживним продуктам? Не забувайте про яблука Автор: Вікторія · Опубліковано: 10.06.2009 15:08 · Розділ: Краса і здоров'я

Вчені з Австралії протягом багатьох років намагалися з'ясувати, який фрукт є найкориснішим. Не так давно їх пошуки завершилися успіхом. Виявилося, що найкориснішим фруктом є звичайне яблуко. Якщо вірити фахівцям, то сучасній людині просто необхідні яблука, які містять сильні антиоксиданти в такій кількості, в якій вони не містяться у жодному іншому фрукті.

Вони також відзначають, що в яблуках міститься велика кількість вітамінів, а також інших корисних речовин, які дозволяють знизити ризик виникнення ракових пухлин, а також захищають організм від виникнення серцево-судинних захворювань.

А дослідники з Америки вже давно говорять про користь яблук і яблучного соку. Щоденне регулярне вживання цих продуктів допомагає запобігти руйнуванню клітин мозку, яке у свою чергу приводить до старіння та до втрати пам'яті. Дослідникам навіть вдалося з'ясувати, що в одному зеленому яблуку міститься у півтора рази більше антиоксидантів, ніж у трьох апельсинах або ж у восьми бананах.

Саме тому, медики радять щодня випивати по дві-три склянки яблучного соку-фреш або ж з'їдати по два-чотири яблука. Особливо це важливо для жителів великих міст з шаленим ритмом життя, неймовірно забрудненим навколишнім середовищем і постійними перекусами на ходу.

Джерело gen.su


Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.