Модний дім Valentino відкриє власний віртуальний музей Автор: lesya · Опубліковано: 22.11.2011 20:25 · Розділ: Цікаві факти

Цими днями знаменитий дизайнер Валентино Гаравані разом зі своїм бізнес-партнером Джанкарло Джамметті запустили доволі незвичайний інтернет-проект - віртуальний музей Valentino. Повідомляється, що музей буде доступним у вигляді додатку для робочого столу.

Спеціальну комп'ютерну програму, яка ознайомить кожного бажаючого з 50-річною історією бренду, можна буде скачати в мережі вже з 5 грудня. Відомо також, що віртуальний музей від Valentino буде надзвичайно масштабним і матиме «площу» близько 30 тис. квадратних метрів. До складу віртуальної бібліотеки музею увійдуть більше 5 тис. зображень та 95 відеорепортажів з модних показів.

Музей представить близько 300 суконь (фото взято з сайту fashiontime.ru)
Музей представить близько 300 суконь (фото взято з сайту fashiontime.ru)

У своєму інтерв'ю журналістам Валентино Гаравані, засновник модного дому, розповів: «Я вбачаю у цьому музеї частину моєї спадщини. І я щасливий, що тисячі студентів, молодих дизайнерів та людей, які активно стежать за модою, матимуть можливість побачити та вивчити мою роботу в усіх її аспектах. Окрім того, дуже важливо пам'ятати певні речі минулого, адже це справжнісінька історія моди, яка формує наше життя. Я називаю це майбутнім пам'яті».

Музей запропонує для прискіпливого огляду близько 300 суконь. Тут можна буде побачити різні фотографії, ескізи, рекламні кампанії, журнальні статті та модні покази. Як уже зазначалося, відвідувачів віртуального музею очікують понад 5000 зображень та 95 відеозаписів.

До речі, говорячи про дизайнерів та дизайн в цілому, зауважимо, що напередодні різдвяних та новорічних свят популярні дизайнери зі світовим іменем проявляють неабияку активність. Так, приміром, популярний у своїх колах дизайнер Альбер Ельбаз розробив проект святкової ялинки, яка стоятиме в одному з фешенебельних готелів Лондона.

Джерело: http://www.rosbalt.ru

http://www.wday.ru


Інші новини розділу