Майбутнє обіцяє електронний секс та нескінченний оргазм Автор: lesya · Опубліковано: 22.11.2011 17:50 · Розділ: Нові технології

Ні в кого не викличе сумніву той факт, що сучасні технології проникли практично в усі сфери людського життя. І, як виявилося, секс не став тут винятком. За твердженням фахівців, уже через якихось 20 років зникне потреба займатися сексом для того, щоб відчути оргазм чи насолодитися іншими приємними відчуттями, які дарує цей процес. Так, вже зовсім скоро мікросхеми, які вкриватимуть все ваше тіло, запишуть найдрібніші сигнали нервової системи та дозволять переживати одні й ті ж емоції та відчуття знову й знову.

За словами британського футуролога Йена Пірсона, вже найближчим часом у вільному доступі з'являться датчики, які зможуть виявляти та заносити в пам'ять закріплених на шкірі людини чіпів стимули (мова йде про стимулювання певних груп нейронів), які створюють певні відчуття - рукостискання, обійми, секс.

Опісля ці датчики, отримавши команду від людини, стимулюватимуть нервову систему, точніше, окремі її частини. Іншими словами, ці датчики викликатимуть ілюзію потиску, тепла, руху.

Оргазм стане можливим за відсутності сексу
Оргазм стане можливим за відсутності сексу

Пірсон також упевнений, що згодом такі чіпи й взагалі можна буде імплантувати в мозок, що дозволить людині відчувати оргазм за відсутності занять сексом.

Для цього вистачить одного натискання на відповідну клавішу на комп'ютері, після чого по бездротовому зв'язку на цей чіп подаватиметься сигнал, який стимулюватиме відповідну групу нейронів.

За словами футуролога, дані розробки одразу ж після своєї появи стануть комерційно успішним проектом.

Джерело: http://www.infomaniya.ru


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.