Volkswagen та Mercedes створять таксі майбутнього Автор: lesya · Опубліковано: 21.11.2011 11:36 · Розділ: Авто-мото

У зв’язку з тим, що протягом останнього року, який відзначився на біржі небувалим зростанням цін на нафту, одразу ж декілька великих автовиробників представили концепти таксі майбутнього, які працюватимуть на електриці.

За твердженням фахівців, проблема високої вартості пального особливо гостро постала перед людьми, які, в силу особливостей своєї професії, користуються автомобілем частіше за інших.

Окрім того, у цілому світі таксомоторні парки та компанії, які надають в оренду авто з водієм, використовують для забезпечення потреб клієнтів сотні тисяч автомобілів. І якщо таким компаніям запропонувати дійсно економічне авто, то нова модель «розлетиться» вмить.

Таксі майбутнього їздитиме на електриці
Таксі майбутнього їздитиме на електриці

Концептуальна модель таксі від Volkswagen базується на компактному та економному лондонському кебі. Та на відміну від свого прототипу, футуристичний концепт Volkswagen позбавлений переднього пасажирського крісла, а це дозволяє помітно збільшити простір для ніг пасажирів другого ряду, уникнувши збільшення розмірів корпусу.

Що ж стосується футуристичного таксі Mercedes, то ці автомобілі не лише економні, але й ергономічні (з точки зору поставлених перед ними завдань). У Mercedes Benz Nimbus ця проблема вирішується за рахунок перенесення чотирьох електричних двигунів з-під капота у простір, розташований під капсулою салону. Тому вся довжина корпусу покликана підвищити рівень комфорту пасажирів і водія.

Обидві компанії обіцяють, що їхні міні-таксі зможуть проїхати без підзарядки близько 400 км.

До речі, за даними досліджень, проведених у сучасних мегаполісах, протягом доби в середньому таксист долає близько 300 км. Отож виходить, що обіцяного запасу акумуляторної батареї вистачатиме цілком.

Щоправда, зарядні пристрої для електромобілів повсюдно з'являться ще не скоро. Зрозуміло, що в аеропортах, на вокзалах і в таксомоторних парках їх відкриють у першу чергу. Втім, слід зауважити, концепти таксі Мерседес і Фольксваген також стануть на конвеєр не раніше 2025 року.

Джерело: http://infuture.ru


Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.