Вчені представили водонепроникний мобільник Автор: lesya · Опубліковано: 21.11.2011 08:42 · Розділ: Нові технології

За статистикою, у Великобританії причиною виходу з ладу майже половини мобільних пристроїв за ціною в декілька сотень доларів є банальні падіння у воду - в основному, в унітази індивідуального та колективного користування. В цілому ж на планеті у воді щорічно гине до 1 млн мобільних телефонів.

Та вчені знайшли вихід з цієї ситуації: на спеціальному шоу, яке передує технологічній конференції CES, що відбудеться наступного року у Лас-Вегасі, винахідники з компанії HzO успішно продемонстрували на практиці водонепроникне нанопокриття для смартфонів.

Після нанесення на поверхню пристрою спеціального покриття з особливого розпилювача смартфон (в даному випадку апарат Galaxy S від південнокорейського виробника Samsung) повністю занурювали в ємність з водою, і – о, диво! – він продовжував функціонувати, приймаючи вхідні дзвінки. Більше того, за свідченнями експертів, присутніх під час демонстрації, смартфон працював не лише після того, як його з рідини витягували – пристрій навіть під водою сигналізував про вхідні дзвінки!

Нанопокриття вбереже мобільний від вологи
Нанопокриття вбереже мобільний від вологи

За розрахунками винахідників, внаслідок масового впровадження ультратонкого нанопокриття, яке наноситимуть як на екстер'єр мобільного, так і на його порти для запобігання пошкодження рідиною життєво важливих внутрішніх деталей апарату, врешті-решт буде покладено край масовим гарантійним скаргами та заявами про компенсацію та відшкодування збитків у випадках виходу з ладу мобільних пристроїв.

Завдяки нанопокриттю, від води вбережуться не лише внутрішні частини мобільника, але й сенсорний екран, який і надалі продовжує функціонувати.

Основною особливістю новинки, розробленої компанією HzO, є те, що рідина потрапляє всередину апарату, та разом з тим таке проникнення не завдає шкоди роботі мобільного пристрою завдяки тому, що розроблене нанопокриття ефективно захищає від згубної дії вологи всі основні електронні компоненти пристрою.

Передбачається, що вже наступного року нанопокриття від компанії HzO в разі сприятливих відгуків та маркетингу почнуть використовувати для впровадження в смартфони.

Джерело: http://www.point.ru


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.