Готель із в'язаною кімнатою у Брайтоні та 0-зірковий готель в Швейцарії запрошують туристів Автор: lesya · Опубліковано: 19.11.2011 17:14 · Розділ: Цікаві факти

Нещодавно у готелі Брайтона відкрився номер, у якому все, крім ліжка, ванни та крісла-гойдалки, вив'язане вручну з ниток. Так, приміром, тарілка з шинкою і яєчнею, ваза, телефон, фіранки - всі деталі інтер'єру відкритої кімнати Do Knit Disturb готелю Pelirocco у Брайтоні, окрім, ясна річ, рами ліжка, ванни та крісла-гойдалки, вив'язані з вовни.

Всі вироби, від тюбика зубної пасти до покривала, вив'язала дизайнер Кейт Енкінс разом з двома своїми помічницями. Для того, щоб створити такий свого роду «затишний художній твір», знадобилося близько 5 кг вовни та сила-силенна спиць, гачків і трохи терпіння.

Вартість проживання в номері з неділі по четвер становить 55 фунтів (64 євро), а з п'ятниці на суботу та в святкові дні - 69 фунтів (80 євро). У номері є одне ліжко, душ та бездротовий доступ до Інтернету. Однак бажаючим на декілька днів зупинитися у в'язаній кімнаті доведеться поквапитися - вона буде відкрита лише протягом трьох років.

Готель більше нагадує казарму
Готель більше нагадує казарму

А ось іще один вельми цікавий готель, відкритий у швейцарському містечку Севела. Це перший у світі 0-зірковий готель Null Stern Hotel, який одночасно може прийняти 54 відвідувачів.

Щоправда, він більше нагадує військову казарму чи якісь катакомби: тут немає окремих номерів, а сам готель розташований під землею на місці колишнього атомного бункера.

Зрозуміло, що вікон готель не має. Єдиний зв'язок з наземним світом - через один великий монітор, на який виводиться зображення з камери зовнішнього спостереження. Цей екран використовують і замість телевізорів, яких у готелі, звісно, також немає.

Санвузол у готелі один – спільний для всіх постояльців, а кількість гарячої води обмежена, отож для того, щоб вмитися, слід встати раніше за інших.

Зрозуміло, що й платити за такі «зручності» доведеться зовсім мало. Для Швейцарії, де в цілому готелі є одними з найдорожчих у світі, вартість проживання у Null Stern Hotel складає близько 10 доларів за ніч. Можливо, саме тому порожніх місць у готелі практично немає – їх бронюють на декілька тижнів наперед.

Джерело: http://www.novosti.travel

http://mignews.com.ua


Інші новини розділу