Криві зуби входять в моду Автор: lesya · Опубліковано: 18.11.2011 17:35 · Розділ: Краса і здоров'я

Японські модниці дивують стоматологів: жінки просять дантистів зробити їм… криві зуби - для того, щоб виглядати молодшими і привабливішими.

Так, порівняно недавно у Японії набув популярності новий стиль "яеба", що в перекладі на українську означає "подвійний зуб". Згідно з основними тенденціями цього стилю зуби ніби накладаються один на одного, а ікла обов’язково повинні виділятися, - ось така основа нової естетики. Токійські стоматологи пропонують своїм пацієнткам нарощувати ікла за рахунок фальш-зубів.

Стиль "яеба" передбачає імітацію дефекту, характерного для дитячого віку, коли ще не всі молочні зуби повипадали, або ж щелепа занадто вузька, тому зубам не вистачає місця в роті, а сам зубний ряд порушується. За твердженням творців моди, такий дефект робить усмішку дуже дитячою, дозволяючи скинути її власнику як мінімум декілька років.

Японки просять стоматологів зробити їмкриві
Японки просять стоматологів зробити їмкриві

За словами доктора Емілі Заслів з Університету Пейс, така мода є своєрідною сексуалізацією образу молодих дівчат, крайня грань культу молодості. Натомість стоматолог Марк Лавенберг, що працює на Манхеттені, впевнений, що такі популярні ще декілька років тому білозубі посмішки на сьогоднішній день стали вже занадто білозубими та схожими між собою. Насправді ж людина, за твердженням фахівця, є привабливою якраз завдяки своїм милим недосконалостям та індивідуальності в цілому.

До речі, що стосується надмірної білизни зубів, то нещодавно стоматологи визнали зубні пасти справжнісіньким міфом. Німецькі фахівці впевнені, що зубна паста, особливо відбілююча, не лише не захищає зуби від карієсу, а, навпаки, руйнує зубну емаль.

Стоматологи пояснюють, що білизна зубів не має нічого спільного з їхнім здоров'ям. Білий колір мають молочні зуби та зуби молодих людей. Коли ж людина дорослішає, її емаль перестає бути прозорою, тому зуби набувають жовтішого відтінку.

Джерело: http://kp.ua

http://ru.tsn.ua


Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.