Ford створить першу цифрову дитину для краш-тестів Автор: lesya · Опубліковано: 18.11.2011 14:45 · Розділ: Авто-мото

Над створенням першої віртуальної моделі людського тіла (Human Body Model - HBM) компанія Ford почала замислюватися ще в 1993 році, однак створити її вдалося лише у 2004-му. Отож виходить, що на розробку цифрової моделі дорослої людини фахівці Ford Motor Company витратили цілих 11 років. Однак під час аварії діти і дорослі страждають по-різному, тому співробітники компанії наголошують на необхідності створення віртуального манекену дитини.

За словами представників компанії, дитяча модель для віртуальних краш-тестів створюватиметься на основі магнітно-резонансного сканування, комп'ютерної томографії та анатомічних досліджень.

Модель дитини максимально реалістично відтворить скелет, внутрішні органи та мозок дитини. До речі, модель дитячого мозку, як і дорослого, буде окремим складним компонентом, який міститиме стовбур головного мозку, сіру речовину та цереброспінальну рідину.

"За статистикою, саме ДТП є основною причиною смертності людей у віці від 4 до 34 років. Саме тому ми змушені якомога краще дослідити, в чому ж полягають особливості травм дітей-пасажирів, та створити для дитини оптимальні системи захисту", - говорить фахівець з безпеки компанії доктор Стівен Руана (Stephen Rouhana).

Вчені створять манекен дитини
Вчені створять манекен дитини

Розробники твердять, що створення моделі людини майже не відрізняється від створення моделі автомобіля. «Ми починаємо з геометрії поверхонь основних елементів, після чого будуємо покомпонентно. У випадку з людиною все відбувається зверху вниз: спершу мозок, далі череп, шия, грудна клітка, верхні кінцівки тощо», - говорить Руана.

В результаті всі компоненти створюють віртуальне тіло, яке всебічно перевіряється. Переконавшись у працездатності моделі, спеціалісти за допомогою математичних та аналітичних інструментів влаштовують віртуальні аварії, вивчаючи їхні наслідки.

До речі, про задум створити цифрову модель дитини Ford Motor Company оголосила ще 31 березня 2001. Однак поки що невідомо, коли ж закінчиться розробка цифрової дитини. Залишається лише надіятися, що на неї компанії буде потрібно вже набагато менше часу.

Джерело: http://www.membrana.ru


Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.