Арнег - професійний підхід до оснащення торговельних площ Автор: kseniya_www · Опубліковано: 18.11.2011 10:37 · Розділ: Техніка

Компанія Arneg входить до числа групи TRADE TECHNOLOGY Company. З самої назви можна зрозуміти, що група займається виготовленням торговельного обладнання.

Основним завданням корпорації є задоволення споживача в підборі професійної техніки, та підбору торговельного обладнання. На відміну від аналогічної продукції вітчизняного виробництва, вся продукція поєднує в собі професійні рішення для вирішення великого числа завдань.

Саме тому Арнег приділяє багато уваги асортиментному рядку продукції, який повинен задовольнити вимоги будь-якого клієнта, що хоче обладнати своє торгове приміщення.

В основному компанія позиціюється на виробництві морозильних камер для зберігання продукції. В кожному магазині від викладки товарів залежить прибуток підприємства. Якщо товар не буде зберігатися в належному температурному режимі - він зіпсується, тим самим принесе збитки підприємстві. Якщо товар некрасиво буде лежати - він не продасться, чим також не принесе додаткових доходів власникові магазину.

Саме тому Арнег - це поєднання красивого дизайну та функціонального обладнання, що дозволяють швидко продавати продукцію і якісно зберігати її.

холодильники Arneg
холодильники Arneg

Звичайно, що якісна продукція і коштує відповідно. Компанія не орієнтується на дешевий ціновий сегмент. Арнег виробляє продукцію дорогу, яка відрізняється унікальністю та зручністю. Це плата за високий стандарт якості за досить вигідною ціною. Ціна включає гарантію якості на довгий період часу, саме це і виділяє лінійний рядок компанії із пропозицій інших виробників торговельного обладнання.


Інші новини розділу

 • Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники

  Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники · Jane Holiday · 13.07.2017 11:39

  Механічний годинник – винахід минулого, який досі захоплює та вражає. Рідко можна зустріти людей, які не мріяли б придбати оригінальний механічний годинник, адже це прикраса, яка може стати родинною цінністю та переходити з покоління в покоління. Придбати оригінальний механічний годинник, який прослужить не лише вам, а й наступним поколінням, можна за посиланням http://www.timestyle.com.ua. Пропонуємо вам декілька цікавих фактів про механічні годинники, які не зустрінеш в офіційних джерелах.


 • Технології та люди - опора сучасного світу

  Технології та люди - опора сучасного світу · Jane Holiday · 16.05.2017 10:04

  Життя сучасних людей спливає в такому невгамовному ритмі,що ми справді не встигаємо насолодитися усіма прекрасними моментами. Хто як не студенти розуміють, що таке швидкоплинність часу? Молоді люди завжди спішать жити, хочуть усе встигнути.


 • Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам

  Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам · kseniya_www · 28.03.2017 15:47

  Деякі виробники ноутбуків, і зокрема Asus, спеціально роблять підігрів робочої поверхні навколо тачпада, щоб користувачеві було комфортно працювати.


 • Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії

  Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії · Anastasia · 02.02.2017 17:53

  Останнім часом на території нашої держави почастішали перебої постачання електроенергії, що може призвести до поломок побутової техніки та гаджетів, які підключені до мережі. Основну небезпеку спричинює не зникнення електрики, а скачки напруги, що виникають, коли мережа з’являється знову.


 • Інтер’єр балкону

  Інтер’єр балкону · Anastasia · 12.12.2016 19:29

  Квартирне питання – одне із найбільш важливих у нашому житті. Дизайнери пропонують безліч варіантів облаштування житла на будь-який смак. Для збільшення простору та через брак робочого місця все частіше із балконів реорганізовують ложі та самостійні кімнати, які можна комфортно, а головне функціонально оздобити.