Статистика сексу: 65 тисяч статевих актів на хвилину Автор: lesya · Опубліковано: 17.11.2011 17:15 · Розділ: Суспільство

Вже найближчим часом італійські телеглядачі зможуть переглянути багатосерійний документальний фільм про жіночі й чоловічі смаки та звички в сексі. У фільмі також розглядатимуться дані періодичності контактів між двома статями. Про це у своїй статті, опублікованій у газеті La Repubblica, розповів журналіст П'єтро Дель Ре.

"Як ЦЕ відбувається у японців? Так само, як і в нас, інакше кажучи, як в усіх. Та ось у бразильців дедалі більшого поширення набуває захоплення содомією (анальний статевий акт; за іншими джерелами - оральний статевий акт чи гомосексуалізм), а в Каліфорнії, як і в деяких країнах Північної Європи, з якоїсь незрозумілої причини дедалі частіше використовуються вібратори та інші секс-іграшки, вартість яких іноді сягає 4 тисяч євро. В американців з'явилася нова мода, так звана furries – переодягання у тварин: ведмедиків, вовків чи кізок з макіяжем, шкурками та штучними кігтиками", - пише кореспондент.

Фільм розповість про те, як займаються сесом у різних країнах (фото взято з сайту albherto.wordpress.com)
Фільм розповість про те, як займаються сесом у різних країнах (фото взято з сайту albherto.wordpress.com)

"За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я, за один день на планеті відбувається близько 100 млн статевих актів, це майже 65 тисяч на одну хвилину. Це мало чи багато? На це питання дасть відповідь документальний фільмі Sexmundi, у якому вивчається еротика в різних культурах та в різних географічних районах. За словами режисера картини Роберто Блатта, фільм стане своєрідною аудіовізуальною еротичною енциклопедією для дорослих. Знайомство з різними сексуальними практиками відбуватиметься під керівництвом філософів, університетських професорів, антропологів, кваліфікованих біологів та сексологів", - твердить автор статті.

"Ці 15 серій, присвячені плотським утіхам, які сам Блатт назвав "пікантними і вичерпними", демонструють одне: від Конго до Аргентини, від Іспанії до Великобританії, точнісінько так само, як і в Італії, Монголії чи Бурунді, говорять однією мовою, без будь-яких кордонів і відмінностей – мовою тіла", - пише на завершення П'єтро Дель Ре.

Джерело: http://inopressa.ru


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.