У Apple знайшли заміну Стіву Джобсу Автор: lesya · Опубліковано: 17.11.2011 22:40 · Розділ: Події у світі

Цими днями у складі керівництва компанії Apple відбулися зміни: на пост невиконавчого голови ради директорів компанії, який раніше займав Стів Джобс, призначили Артура Левінсона. Окрім того, до складу ради директорів увійшов близький друг і соратник Стіва Джобса, виконавчий директор корпорації Walt Disney Роберт Айгер.

До речі, пост невиконавчого голови ради директорів був заснований в серпні цього року, коли Стів Джобс покинув пост гендиректора компанії у зв’язку з хворобою. Десь із півтора місяця по смерті засновника Apple у компанії прийняли рішення призначити на щойно створений пост 61-річного доктора біохімії, автора численних наукових праць Артура Левінсона.

Артур Левінсон стане невиконавчим директором ради директорів компанії (фото з сайту novostey.com)
Артур Левінсон стане невиконавчим директором ради директорів компанії (фото з сайту novostey.com)

В офіційній заяві Тім Кук, який займає посаду генерального директора компанії, зазначив, що "надзвичайна проникливість пана Левінсона та вміння керувати представляють величезну цінність загалом для Apple, її співробітників та акціонерів". До речі, Артур Левінсон є членом ради директорів Apple ще з 2005 року. Поряд з цим він займав пост генерального директора біотехнологічної компанії Genentech і входив до складу ради директорів компанії Google. І лише після того, як у травні 2009 року Федеральна торгова комісія США розпочала антимонопольне розслідування за фактом тісного співробітництва компаній Google і Apple, Левінсону довелося покинути Google.

Окрім Артура Левінсона, до складу ради директорів Apple також увійшов гендиректор Walt Disney Co. Роберт Айгер, з яким Стів Джобс почав співпрацювати ще у 2006 році, після того, як компанія Disney придбала студію анімаційних фільмів Pixar, яка до цього часу належала Стіву Джобсу. До речі, за твердженням багатьох аналітиків, призначення Левінсона на посаду невиконавчого голови ради директорів є свідченням того, що Apple таким чином прагне зміцнити свої позиції в сегменті мультимедіа.

Джерело: http://www.comnews.ru


Інші новини розділу