Компанія Google відкрила музичний магазин Автор: lesya · Опубліковано: 17.11.2011 20:05 · Розділ: Нові технології

Цими днями корпорація Google представила світові свій власний музичний магазин під назвою Google Music. У цьому магазині користувачі зможуть придбати будь-яку пісню, використовуючи при купівлі додаток Android Market. До речі, пряма трансляція презентації, яка відбулася у Лос-Анджелесі, велася в техноблозі Engadget.

Співробітники компанії Google повідомили, що на сьогоднішній день їм вдалося укласти угоди з більш ніж тисячею музичних компаній. Та найважливіше, представникам цього Інтернет-гіганта вдалося домовитися про співробітництво з такими популярними EMI Music і Sony Music, отримавши доступ до 13 мільйонів музичних композицій.

Кожен користувач перед тим, як придбати пісню, зможе прослухати 90-секундне "превью" обраної композиції.

Компанія відкрила свій музичний магазин (фото взято з сайту ubergizmo.com)
Компанія відкрила свій музичний магазин (фото взято з сайту ubergizmo.com)

До речі, окремі експерти твердять, що компанія Google збільшує свою активність у роботі з музичним бізнесом та кіноіндустрією, а також телебаченням, задля просування своєї платформи Android.

Нагадаємо, що попередня, тестова версія музичного сервісу Google була запущена в травні 2011 року. Кожен користувач отримав можливість завантажувати до 20 тисяч музичних композицій зі своєї колекції, формуючи власні плейлисти, доступні з будь-яких комп'ютерів чи мобільних пристроїв.

Спершу сервісом могли скористатися лише власники пристроїв на платформі Android, проте у вересні він став доступний і для iPhone та iPad.

Джерело: http://lenta.ru


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.