Вчені визнали гранат еліксиром молодості Автор: lesya · Опубліковано: 17.11.2011 09:23 · Розділ: Краса і здоров'я

Чи не найбільш корисним фруктом медики визнали гранат. І не дивно, адже цей гарний і смачний плід знімає стрес, попереджує захворювання серця, посилює статеві функції та навіть, як стверджують останні дослідження, продовжує молодість.

Звичайно, мова не йде про повну заміну медпрепаратів, але стати справжнім еліксиром молодості у цього диво-фрукта є всі шанси.

Декілька років та 2 мільйони фунтів стерлінгів, витрачених європейськими вченими, довели, що всього один плід граната на день може сповільнити процес старіння ДНК.

Для цього необхідно виконати одну умову – споживати гранат разом зі шкіркою та кісточками, адже речовин, що уповільнюють процес старіння клітин, у гранатовому соці незначна кількість, а найбільше їх у тому, що ми, як правило, викидаємо, - у шкірці.

Гранат омолоджує ДНК (фото взято з сайту my-flower.com.ua)
Гранат омолоджує ДНК (фото взято з сайту my-flower.com.ua)

В ході дослідження 60 учасників експерименту щоденно протягом цілого місяця вживали екстракт граната. Всі піддослідні були розділені на 2 групи: ті, що приймали екстракт, і ті, яким давали звичайні «порожні» пілюлі. Дослідники уважно вивчали і порівнювали всі хімічні процеси в організмі добровольців обох груп.

В результаті експерименту в групі, що вживала гранатовий еліксир було виявлене суттєве зменшення пошкоджень клітин, які здатні викликати порушення функцій нирок, печінки, м'язів та мозку.

Джерело: womanews.ru/


Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.