У Німеччині з'явилася церква, розписана у стилі графіті Автор: lesya · Опубліковано: 16.11.2011 21:15 · Розділ: Події у світі

Цими днями одна з церков Німеччини набула вельми оригінального та неординарного вигляду: вуличний художник родом з Оффенбурга на ім’я Штефан Штрумбель вирішив розписати її у стилі графіті. Така оригінальна ідея з’явилася у чоловіка після того, як він цілком випадково дізнався про церкву, яку мали з дня на день закрити через аварійний стан. Художник вирішив відремонтувати храм.

Першу в Німеччині церкву, розписану в стилі графіті, вже найближчим часом освятять у містечку Кель-Гольдшойер, розташованому в землі Баден-Вюртемберг.

Як уже зазначалося, дізнавшись про католицький храм, який знаходиться під загрозою закриття, вуличний художник з Оффенбурга Штефан Штрумбель вирішив випробувати свої уміння в дещо іншому, незвичному йому плані, запропонувавши свої послуги з ремонту церкви.

Художник врахував побажання парафіян
Художник врахував побажання парафіян

"Я чомусь завжди був зачарований атмосферою храмів", - говорить художник, який, попри це, вважає себе атеїстом.

Почувши про таку оригінальну пропозицію Штрумбеля, парафіяни зібрали пожертвування. Однак зібраних грошей було недостатньо для ремонту аварійної церкви, тому, на прохання парафіян, частину коштів виділила єпархія, яка дала свою згоду на нетрадиційне оформлення храму.

Розробляючи ескізи розписів, художник враховував побажання парафіяльного священика та членів громади. До речі, суспільний інтерес до цього художнього проекту в Німеччині надзвичайно великий.

Джерело: http://rss.novostimira.com


Інші новини розділу