"Зірки на продаж": повечеряти з Парфьоновим та зіграти в більярд з Кондратюком Автор: lesya · Опубліковано: 16.11.2011 15:45 · Розділ: Цікаві факти

Знаменита співачка Віра Брежнєва, колишня солістка гурту «ВІА-ГРА» прочитає казку дитині за 4 100 грн. Популярний телеведучий Ігор Кондратюк зіграє в більярд за 5 200 грн, а Лілія Ребрик проведе театральний вечір за 3 507 грн - такий результат продажів на торгах благодійного онлайн-аукціону «Зірки на продаж».

До речі, загальна сума проданих лотів минулого тижня склала 12 807 грн.

Наступного тижня на торгах можна придбати наступні "зоряні лоти": політ на повітряній кулі з віце-міс Всесвіт Олесею Стефанко, сніданок з Леонідом Парфьоновим, а Наталя Валевська та Авраам Руссо приготують Вам вечерю.

Нагадаємо, що благодійний онлайн-аукціон «Зірки на продаж» організований фондом Олени Пінчук АНТИСНІД за підтримки Корреспондент.net та Нового каналу.

Ігор Кондратюк продає партію в більярд (фото взято з сайту teleprostir.com)
Ігор Кондратюк продає партію в більярд (фото взято з сайту teleprostir.com)

Аукціон з продажу зірок стартував 14 березня 2011 року. Мета торгів - зібрати кошти на новітнє обладнання з очищення донорської крові. Це обладнання допоможе тисячам людей, які потребують переливання крові, захиститися від інфікування ВІЛ та багатьма іншими небезпечними інфекціями.

До речі, такі благодійні аукціони популярні на Заході: у них систематично беруть участь такі знаменитості, як Деніел Крейг, Гай Річі, Роуен Аткінсон, Річард Бренсон, Елтон Джон, Джоан Коллінз, Кортні Кокс, Брайан Адамс. В нашій країні благодійний on-line аукціон стартує вперше. У списку учасників такі українські знаменитості, як Андрій Шевченко, Джамала, Ольга Фреймут та Олександр Педан, Олексій Залевський, дует «Алібі», Ані Лорак, Потап і Настя Каменських, Лілія Пустовіт, Олександр Пономарьов, Нестор Шуфрич, Влад Яма, Маша Єфросиніна, Наталія Могилевська, Лілія Подкопаєва, Олексій Мочанов і його група «IndiAnApolis».

На кошти, зібрані в ході аукціону «Зірки на продаж», Фонд Олени Пінчук «АНТИСНІД» придбає унікальне обладнання для знезараження донорської крові - перший в Україні апарат INTERCEPT. Апарат забезпечує стовідсоткове очищення крові та плазми від різних вірусів. За статистикою кожна українська сім'я хоча б раз у житті стикається з необхідністю переливання крові чи компонентів крові. На жаль, існуюча сьогодні державна система тестування донорської крові слабка та недосконала. Дуже часто людей при переливанні крові заражають гепатитами, герпесом, сифілісом, є випадки інфікування ВІЛ та іншими не менш небезпечними інфекціями. За неофіційними даними, 90% хворих, які лікуються від гемофілії, тобто регулярно отримують дозу тромбоцитів під час лікування, заражаються гепатитами різних форм.

Джерело: http://korrespondent.net

http://antiaids.org/ru


Інші новини розділу