Чай з екскрементів панди стане найдорожчим чаєм у світі Автор: lesya · Опубліковано: 15.11.2011 17:36 · Розділ: Цікаві факти

Китайський зоолог на ім’я Янші Потт намагається потрапити до Книги рекордів Гіннеса, створивши найдорожчий у світі чай. За словами зоолога, свій напій він планує виготовити з досить-таки незвичного інгредієнта - екскрементів панди.

Це, звичайно не чай те гуань инь, купить те гуань инь можна через інтернет-магазин, а ось чай із екскрементів панди почастувати пощастить тільки обраним.

За даними китайських ЗМІ, Янші не сумнівається, що екстракт випорожнень такої рідкісної тварини, як панда, матиме унікальний аромат, завдяки чому чай із, здавалося б, відходів, стане неперевершеним. До речі, екзотичний смак чаю вже встигли оцінити знавці цього східного напою.

Передбачається, що за один кілограм екзотичного чаю доведеться заплатити близько 80 тисяч доларів. Таким чином, «пандовий напій» стане найдорожчим чаєм у світі.

Китаєць виготовить чай із екскрементів панди
Китаєць виготовить чай із екскрементів панди

Що ж підштовхнуло чоловіка до створення такого незвичайного напою? Янші пояснив, що запорука успіху чаю полягає в тому, що у панд дуже погана система травлення, яка перетравлює лише 30 відсотків всього, що вони їдять. А це означає, що екскременти цих тварин багаті волокнами і поживними речовинами. Під час заварювання екскременти панд набувають зрілого, горіхового смаку та дуже характерного аромату».

На сьогоднішній день китаєць збирає екскременти панд в центрі розведення гігантських панд, розташованому в Ченду, провінції Сичуань, що на півдні Китаю, проводить різні експерименти, сподіваючись потрапити до Книги рекордів Гіннеса за приготування найдорожчого чаю світу.

До речі, на сьогоднішній день у Книзі рекордів Гіннеса числиться найдорожча в світі кава, виготовлена із з'їдених та частково перетравлених індонезійською тваринкою кавових бобів.
Вартість цієї кави становить 300 доларів за один кілограм. Копі Лювак - це Кава з Суматри, Індонезія, і відома вона не своїм походженням, а унікальним специфічним способом обробки зерен.

Тварина ціветта поїдає зрілі плоди кавового дерева, переварює м'якоть та екскретує зерно, яке згодом збирають. На сьогоднішній день Лювак є одним із найдорожчих сортів кави унаслідок обмеженого обсягу виробництва. До речі, цей екзотичний напій пахне як оригінальна кава і має приємний землистий, солодкий смак.

Джерело: http://skuky.net


Інші новини розділу