Статевого партнера можна вибирати за аналізом ДНК Автор: lesya · Опубліковано: 15.11.2011 15:03 · Розділ: Краса і здоров'я

Як твердять учені, відтепер статевого партнера можна вибрати за аналізом ДНК. Вартість такого аналізу складе 249 доларів $.

Так, цими днями співробітники швейцарської компанії GenePartner представили світові вельми цікаву методику вибору статевого партнера за результатом аналізу ДНК. Необхідні для перевірки статевої сумісності партнерів тести вже продаються в Мережі.

Суть тесту наступна: партнери, які бажають перевірити генетичну сумісність, замовляють спеціальний набір для взяття проби. Необхідні зразки потім відправляються в компанію, де фахівці проводять спеціальні дослідження, висилаючи згодом партнерам пароль їхньої особистої сторінки на своєму сайті. На цьому ж сайті зберігаються результати аналізу та тестування в цілому.

Як відбувається діагностика? На першому етапі діагностики спеціалісти перевіряють сумісність партнерів за вмістом та типом людських лейкоцитарних антигенів (HLA, головному комплексу гістосумісності).

Перший етап – основний. Далі настає черга проводити додаткові дослідження. Власне ці додаткові дослідження вибираються індивідуально і можуть включати в себе практично будь-який аналіз генів, приміром, на відповідність варіантів ферментів, які відповідають за метаболізм нейромедіаторів.

Далі фахівці на основі результатів аналізу визначають рівень генетичної сумісності партнерів.

Аналіз можна провести в себе вдома (фото взято з сайту lady.if.ua)
Аналіз можна провести в себе вдома (фото взято з сайту lady.if.ua)

До речі, зацікавлює той факт, що компанія-розробник нового тесту на сексуальну сумісність партнерів GenePartner співпрацює з низкою міжнародних сайтів знайомств. З цього випливає, що охочі познайомитися через Інтернет навіть на одну ніч, можуть підібрати собі партнера, який задовольнить найвишуканіші секс-фантазії. Та ось заплатити за це доведеться небагато й немало - вартість аналізу на сьогоднішній день складає 249 доларів $.

Джерело: http://www.segodnya.ua/


Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.