Найцікавіші пам'ятки світу, які можна відвідати безкоштовно Автор: lesya · Опубліковано: 14.11.2011 19:40 · Розділ: Цікаві факти

Цими днями співробітники Lonely Planet склали список найцікавіших місць світу, за відвідування яких не доведеться платити.

На першому місці опинилися Кенсінгтонські сади на Kensington High Street у Лондоні, розташовані на даху одного з тутешніх офісних центрів. Комплекс складається з Іспанського саду, саду Тюдорів та Англійського лісу. Окрім безлічі рослин, кожен відвідувач зможе помилуватися екзотичними рибками та послухати спів птахів. І все це – абсолютно безкоштовно.

На другому місці списку - Собор Святого Петра у Ватикані. Він є одним з найбільших храмів світу – ця споруда може вмістити 60 тисяч осіб. Це свого роду безкоштовний музей, у якому представлені роботи Мікеланджело, Рафаеля, Браманте та інших великих художників і скульпторів.

На третій сходинці - собор Паризької Богоматері, на будівництво якого витратили близько 200 років. Вражаючі вітражі та величний орган приваблює натовпи туристів. Собор розташований в самісінькому центрі Парижа, отож, оглянувши інтер'єри храму, можна відвідати Лувр: після 18.00 вхід до музею безкоштовний.

На четвертому місці рейтингу - великий базар у Стамбулі - це своєрідне «місто в місті». Працює він з 1461 року. Територія базару налічує 58 звивистих вуличок з 4 тисячами магазинів. Цей базар – найбільший у світі.

Далі у списку розташувалася мечеть Хасана II в Касабланці, яка є найбільшою мечеттю в Марокко. Мечеть має скляну підлогу, найвищий у світі мінарет та розсувний дах.

На шостому місці - парк Гуель (Güell), розташований в іспанській Барселоні. Це своєрідний архітектурний музей під відкритим небом, створений свого часу Антоніо Гауді. Архітектурні фантазії Гауді тут гармонійно поєднуються з природними ландшафтами.

Храм Лотоса (Lotus Temple) в Делі, збудований у формі квітки, а також прекрасні сади навколо нього, приваблюють туристів зі всього світу. Вхід - безкоштовний.

У Буенос-Айресі передмістя La Boca, Caminito і Calle Lanín славляться своїми вуличними виставами та виставками. На сайті аргентинського бюро туризму можна відшукати всі необхідні маршрути та спланувати власний тур по столиці країни.

Храм Лотоса в Індії (фото взято з сайту dadra.ru)
Храм Лотоса в Індії (фото взято з сайту dadra.ru)

У Вашингтоні, округ Колумбія, можна безкоштовно завітати в Смітсонівський музейний комплекс (Smithsonian), де представлені експонати космосу, американської та природної історії. Екскурсії по Капітолію, розташованому в цьому ж окрузі, також безкоштовні.

Окрім того, не доведеться платити й за прогулянки найвідомішими мостами світу: Бруклінським і Манхеттенським у Нью-Йорку, Сіднейським (Sydney Harbour Bridge в Австралії) та мостом Понте-Веккьо в італійській Флоренції. Можна також безкоштовно покататися на поромах, що йдуть в амстердамський район Бейкслотервег (Buiksloterweg), на острів Стейтен (Staten Island) в Нью-Йорку, або лінії Algiers Ferry в Новому Орлеані.

Джерело: http://www.novosti.travel


Інші новини розділу