Британці помирають від нездатності заплатити за опалення Автор: lesya · Опубліковано: 14.11.2011 12:23 · Розділ: Економіка

В результаті дослідження, проведеного професором Джоном Хіллсом на замовлення уряду країни, щозими у Великобританії близько трьох десятків тисяч людей помирають через відсутність можливості оплатити рахунки за опалення. Дослідження проводилося з метою визначення масштабів проблеми енергетичної бідності у країні та, власне, показників цієї бідності.

Так, за даними Хіллса, щороку взимку більше 25 тисяч мешканців Великобританії помирають в результаті захворювань, спровокованих занадто холодною погодою. До речі, в результаті дослідження виявилося, що у Британії показник смертності від захворювань, спровокованих холодом, є одним із найвищих, навіть у порівнянні зі Швецією та Норвегією, де в цілому взимку набагато холодніше. Вчений підкреслює, що у порівнянні з 2004 роком, коли середня сума, якої не вистачало окремим сім'ям для оплати рахунків за опалення, становила 256 фунтів стерлінгів, у 2009 ця сума зросла як мінімум до 402 фунтів. Саме тому значна кількість британців економлять на воді та на інших послугах для того, щоб зібрати потрібну для оплати опалення суму.

Близько 4 млн британських сімей не мають можливості оплатити рахунки за опалення
Близько 4 млн британських сімей не мають можливості оплатити рахунки за опалення

До речі, саме подорожання рахунків на електроенергію та отопление вважається головною причиною зростання інфляції у Сполученому Королівстві: наприкінці вересня цього року інфляція тут сягнула 5% при запланованих 2%. У зв'язку з цим прем'єр-міністр країни Девід Кемерон безпосередньо зустрівся з представниками енергетичних компаній для того, щоб обговорити можливі способи допомоги нужденним сім'ям.

До речі, результати даного дослідження ставлять під сумнів точність визначення енергетичної бідності у країні. Так, раніше до цієї категорії входили домогосподарства, які платили близько 10% від загальної суми свого доходу з енергетичних рахунків. Їх було близько 1 мільйона. Сьогодні ж ця категорія розширилася до чотирьох мільйонів британських родин.

Джерело: http://talks.su


Інші новини розділу

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Як навчитися економити воду?

  Як навчитися економити воду? · kseniya_www · 16.02.2017 17:58

  Високі тарифи на воду змушують українців вчитися економити. На відміну від електрики або опалення, економія води часто не передбачає будь-яких витрат. Все, що потрібно, - змінити деякі звички в побуті.


 • Ласкаво просимо в офшори

  Ласкаво просимо в офшори · Anastasia · 04.01.2017 19:56

  Українські реалії та економічне становище в державі диктують свої умови власникам компаній та підприємств. Все частіше вони звертаються «по закордонну» допомогу, щоб уникнути всеохоплюючої бюрократичної системи.


 • Чому знецінюється нафта?

  Чому знецінюється нафта? · Anastasia · 17.11.2016 14:36

  Ф’ючерси падають в ціні після появи новини з Управління енергетичної інформації США, де йдеться про нарощення запасів.


 • Скільки втрачає Україна не переробляючи електронні пристрої?

  Скільки втрачає Україна не переробляючи електронні пристрої? · Класна мацьопа · 19.10.2016 14:10

  Мобільні телефони, які вже відпрацювали своє, можуть стати додатковим джерелом заробітку. За останні десять років в Україні продали близько 63 мільйонів мобільних пристроїв.