Роботизований костюм зробить з фермера паверліфтера Автор: CYBERMAG · Опубліковано: 12.01.2009 16:02 · Розділ: Нові технології

Японські науковці не перестають дивувати новинками. Так, найближчим часом виконання різного роду важких сільськогосподарських робіт може перетворитись в розвагу: у Токійському університеті Сільського господарства та Технологій розробили роботизований костюм (екзоскелет) який допомагатиме фермерам підіймати вантажі, та виконувати інші важкі маніпуляції.

Костюм містить вісім двигунів, розміщених за плечима, спиною, колінами, які дають додаткову силу людині, що одягнула його.

Існуючий зразок важить близько 25 кілограм, вчені планують зменшити цей показник наполовину та за два роки запустити його в продаж. Орієнтовна ціна 500 тис- 1млн. єн. (42-85 тис. грн.).

Уявляю собі наше недалеке майбутнє: років за десять, десь у глухому українському селі баба Параска копатиме картоплю у такому костюмі, а разом з тим – ще й тягнутиме за собою борони і плуги... ех... мрії... мрії.


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.