У зоопарку Торонто виявлено пінгвінів-геїв Автор: lesya · Опубліковано: 14.11.2011 08:45 · Розділ: Природа

У зоопарку м. Торонто працівники виявили пару пінгвінів-геїв. Самці частенько проявляють ніжні почуття один до одного, проводячи в обіймах кожну ніч у своєму вольєрі вже близько року.

Стосунки пінгвінів розчулюють відвідувачів, та все ж науковці зоопарку вирішили розлучити закохану пару. До цих радикальних заходів працівників зоопарку спонукає той факт, що популяція африканських пінгвінів опинилась на межі зникнення і канадці планують таким чином сприяти продовженню роду птахів цього вимираючого виду.

За версією інтернет-видання Skuky.net, 20-річний Бадді переселиться в окремий вольєр, де й буде продовжувати свій досвід сімейного життя - раніше він жив із самкою, з якою вивів кілька пташенят. Така ж доля чекає і 10-річного Педро, який поки що жодного разу не був батьком.

Як виявилося, пікантна ситуація, що виникла у стосунках Бадді та Педро, не є унікальною. Зоологи не на жарт стривожені зростанням випадків одностатевих відносин у тваринному світі. Дельфіни, мавпи та жирафи, незалежно від статі, найчастіше проявляють схильність до гомосексуальних зв'язків.

Історія Бадді та Педро викликала неабиякий інтерес у засобах масової інформації не тільки Канади, а і США, Великобританії та інших країн. У статтях, присвячених пінгвінам, журналісти наголошували на нетрадиційних стосунках одностатевої пари, називаючи їх гомосексуалістами.

Рішення керівництва зоопарку не залишило байдужими канадських активістів боротьби за права тварин. Вони дотримуються думки, що людям не слід втручатися у стосунки пінгвінів, і, якщо Бадді та Педро добре разом, то розлучати їх не потрібно.

Пінгвіни разом уже близько року (фото взято з сайту korrespondent.net)
Пінгвіни разом уже близько року (фото взято з сайту korrespondent.net)

До адміністрації установи почали надходити дзвінки від різних товариств, серед яких виявилось і "Канадське товариство тварин-геїв", сам факт існування якого вельми суперечливий.

Фахівці зоопарку вважають за потрібне захистити своїх вихованців. Куратор авіарії зоопарку зазначає, що теплі стосунки, які існують між птахами, виникли не через сексуальну орієнтацію, а зумовлені потребою в спілкуванні та соціальних зв'язках.

Джерело: topnews.ru

mignews.com


Інші новини розділу