У США випустили безалкогольний віскі Автор: lesya · Опубліковано: 12.11.2011 12:04 · Розділ: Цікаві факти

Цими днями американська компанія "ArKay Beverages" створила перший у світі безалкогольний віскі. Творці напою стверджують, що за смаком їхній продукт нічим не поступається справжньому ірландському або шотландському віскі. Поки що не відомо, чи користуватиметься цей напій попитом серед споживачів, особливо якщо врахувати той факт, що більшість із них не визнають навіть безалкогольного пива. Та й, чесно кажучи, важко уявити собі людину, яка п'є віскі виключно через його смак.

Тим не менше, американці активно вийшли на ринок під гаслом "Не пий та не сідай за кермо, якщо ти п'єш не ArKay" ("Don't Drink and Drive, Unless It's ArKay"). Їхній революційний напій зовсім не містить алкоголю, однак його творці впевнені, що "ArKay" неможливо відрізнити на смак від звичайного міцного віскі.

Віскі можна пити за кермом
Віскі можна пити за кермом

Інакше кажучи, продукт створили для того, щоб надати можливість людям, які за станом здоров'я або ж у зв’язку з релігійними переконаннями не можуть вживати алкоголь, скуштувати елітного віскі. Окрім того, тепер у водіїв з'явиться можливість спокійнісінько випити в барі по стаканчику "ArKay" і знову сісти за кермо, не хвилюючись з приводу того, що поліція може їх затримати.

Повідомляється, що над створенням безалкогольного віскі працювали протягом п'яти років. Сама компанія з виробництва напоїв розташована у Флориді.

За словами фахівців, при виробництві безалкогольного віскі використовуються штучні ароматизатори та інгредієнти згідно з європейськими та американськими стандартами якості продуктів.

Новий "ArKay" офіційно визнаний Радою Америки з ісламських продуктів та харчування "халяльним віскі", а це означає, що мусульмани зможуть з чистою совістю насолоджуватися цим напоєм.

За словами представників компанії, безалкогольний віскі повинен з’явитися у продажі вже 1-ого грудня цього року за ціною 10 $ за літру та 4 $ за 355 мл.

Джерело: http://drunov.ru


Інші новини розділу