Хілларі Клінтон побачила "історичну можливість" перемогти епідемію СНІДу Автор: lesya · Опубліковано: 12.11.2011 08:42 · Розділ: Медицина

"Історична можливість" назавжди перемогти епідемію ВІЛ-інфекції з'явилася в американців. Таку думку цими днями висловила держсекретар США Хілларі Клінтон в ході свого виступу в штаб-квартирі Національних інститутів охорони здоров'я країни (National Institutes of Health, NIH).

За словами політика, в американців з'явився шанс виростити ціле покоління громадян, не інфікованих ВІЛ. Клінтон підкреслила, що до цього часу фахівцям вдалося зробити значний прорив у розробці ефективних методів лікування та профілактики ВІЛ-інфекції. У своїй доповіді Клінтон послалася на результати дослідження, опублікованого у травні цього року. За даними дослідження, профілактичний прийом антиретровірусних препаратів задовго до зараження ВІЛ на цілих 96 відсотків знижує ризик передачі інфекції від постійного статевого партнера у майбутньому.

Клінтон також підкреслила необхідність проведення досліджень з метою розробки принципів підбору індивідуальних схем профілактики ВІЛ-інфекції. За словами держсекретаря країни, уряд США вже виділив 50 мільйонів доларів на фінансування цих досліджень.

До речі, на сьогоднішній день існує альтернативна теорія, у якій заперечується сам факт існування вірусу імунодефіциту людини. Підтвердженням цієї теорії може бути наступний випадок: одного разу мешканець Великобританії на ім’я Андрю Стімсон здав аналіз на ВІЛ, який дав позитивний результат. Однак Андрю поставився до діагнозу скептично та, відмовившись від лікування, продовжив жити звичайним життям. Через 14 місяців Андрю здав повторний аналіз і – о диво! – він виявився негативним. Таким чином, Андрю Стімсон є єдиною на сьогоднішній день людиною, якій вдалося самостійно і повністю вилікуватися від цього страшного вірусу.

Юнак вилікувався від СНІДу (фото взято з сайту science.compulenta.ru)
Юнак вилікувався від СНІДу (фото взято з сайту science.compulenta.ru)

До речі, деякі вчені вважають, що на міфі про ВІЛ, як і на фальсифікації глобального потепління, щороку заробляється сила-силенна грошей. Так, тільки у США на боротьбу з вірусом виділяється близько 2-х млн. доларів на рік.

Джерело: http://www.wnd.su


Інші новини розділу